BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaBankacılıkYapı Kredi'nin ekonomiyi konuşalım podcast kanalı yayında!----

Yapı Kredi'nin ekonomiyi konuşalım podcast kanalı yayında!

Yapı Kredi'nin ekonomiyi konuşalım podcast kanalı yayında!
05 Mayıs 2021 - 14:05 www.finansgundem.com

Yapı Kredi, yeni podcast kanalı “Ekonomiyi Konuşalım” ile yurt içi ve uluslararası piyasalara dair en güncel analizleri podcast dinleyicileriyle buluşturuyor.

Bireysel yatırımcıları, Yapı Kredi Yatırım’ın uzman ekibiyle bir araya getiren “Ekonomiyi Konuşalım” podcast kanalı, sermaye piyasaları konusunda bilgi düzeyini geliştirmeyi hedefliyor.

Yapı Kredi Yatırım’ın uzman ekibi Ekonomiyi Konuşalım’da

Her hafta Pazartesi Yapı Kredi Yatırım’ın Yatırım Stratejileri Müdürleri Hüseyin Taş ve Özgür Karahan, yurt içi ve uluslararası piyasalarda haftanın gelişmelerini yorumlayarak yatırımcıları haftaya hazırlayacak. Küresel piyasaların nabzının tutulacağı “Dünya Varmış” programında ise Yapı Kredi Yatırım Baş Yatırım Stratejisti Murat Berk ve Yatırım Stratejileri Müdürü Hakan Halaç uluslararası piyasalardaki gelişmeleri ve analizlerini yatırımcılarla paylaşacak. Yapı Kredi Yatırım Hisse Senedi Araştırma Bölüm Müdürü Görkem Göker ve Yapı Kredi Yatırım Kıdemli Analisti Behlül Kataş’ın hisse senedi piyasalarındaki son gelişmeleri yorumlayacağı “Hisse Zamanı” programı ise yatırımcılara güncel piyasalarla ilgili bir yol haritası sunacak. Ayrıca “Temel Bakış” içeriğiyle de her hafta farklı sektör ve piyasalardaki gelişmeler ele alınacak.

Dinleyici kitlesi gün geçtikçe artan, sektörlerin geleceğini uzman konuklar eşliğinde masaya yatıran “Geleceği Konuşalım” podcast kanalından sonra Yapı Kredi’nin ikinci podcast kanalı olarak yayına giren “Ekonomiyi Konuşalım” , Yapı Kredi Yatırım uzmanlarının piyasalara dair yorumlarını ve ekonomideki gelişmeleri en güncel haliyle sunacak. “Ekonomiyi Konuşalım” Spotify, Apple Podcasts ve Google Podcasts platformlarından yatırımcılarla buluşacak.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)