BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaBankacılıkYapı Kredi müşterilerine Ideasoft iş birliği ile ‘e-ticaret paketi’----

Yapı Kredi müşterilerine Ideasoft iş birliği ile ‘e-ticaret paketi’

Yapı Kredi müşterilerine Ideasoft iş birliği ile ‘e-ticaret paketi’
01 Mart 2021 - 12:05 www.finansgundem.com

Türkiye’nin sınırları kaldıran bankası Yapı Kredi, KOBİ’leri her alanda olduğu gibi e-ticarette de desteklemek adına, IdeaSoft iş birliği ile sunduğu yenilikçi ürün ve hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

KOBİ’lerin dijital dönüşümlerine destek olmak hedefiyle pek çok çalışmaya imza atan Yapı Kredi, IdeaSoft ile pandeminin olumsuz etkilerini en aza indirmek ve işini e-ticaretle büyütmek isteyen KOBİ’lere özel bir “E-ticaret Paketi” hazırladı. Ürünlerinin 7/24 satışını gerçekleştirmek isteyen Yapı Kredi müşterileri, e-ticaret sitesi kurulumundan pazaryeri entegrasyonuna, arama motoru optimizasyonundan kargo yönetimine kadar ihtiyaç duyacakları her bir özelliğe “E-ticaret Paketi” ile ulaşabiliyor. KOBİ’lere özel sunulan tüm e-ticaret hizmeti ve desteklerine ek olarak, paketten yararlanan Yapı Kredi müşterileri Sanal POS’ta da avantajlı fiyatlardan faydalanabiliyor.

Erhan Adalı: E-ticaret, KOBİ’ler için büyük avantajlar sağlıyor

Yükseliş trendinde olan e-ticaret sektörünün hayatımızdaki yerinin pandemiyle birlikte daha da sağlamlaştığına dikkat çeken Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Erhan Adalı, “Dünya, her geçen gün daha da dijitalleşiyor. E-ticaret, KOBİ’ler için büyük avantajlar sağlıyor. Biz de ülkemiz ekonomisinin lokomotifi tüm KOBİ’lerimize “Hizmette Sınır Yoktur” anlayışımızla en iyi şekilde destek olabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. KOBİ bankacılığı alanındaki öncü rolümüzle, işletmelerimizi dijital dünyada da desteklemeye hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.

2020 yılında e-ticaretin artık bir zorunluluk olduğunun altını çizen IdeaSoft Genel Müdürü Seyhun Özkara, “Pandemi sürecinde KOBİ’ler, işleri için en büyük ihtiyaçlarının dijital dönüşüm olduğunu fark etti. Değişen tüketici davranışlarına hizmet edebilmek için günler içinde e-ticaret sitesini açan ve birçok platformda da satış yapmaya başlayan işletme sayısının geçtiğimiz yıla oranla yüzde 40 arttığını görüyoruz. Yapı Kredi ile yaptığımız iş birliği kapsamında e-ticarete başlamak isteyen işletmelerin ihtiyaç duyabilecekleri tüm özellikleri tek bir çatı altında toplamayı ve anahtar teslim çözümlerle KOBİ’lerimizin işini kolaylaştırarak onlara destek olmayı amaçlıyoruz” dedi.

Yapı Kredi yedinci kez ‘Dış Ticaret Finansmanı’nda sektör lideri seçildi

Yapı Kredi'den iklim alanında önemli adım

Yapı Kredili KOBİ’lere Koçsistem ile ücretsiz e-çözümler

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)