BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaSigorta - BES ve HayatSompo Sigorta’da üst düzey atama----

Sompo Sigorta’da üst düzey atama

Sompo Sigorta’da üst düzey atama
01 Aralık 2023 - 12:43 www.finansgundem.com

Sompo Sigorta’da Bireysel Teknik Genel Müdür Yardımcısı görevine Şirzat Çetinkaya getirildi. Çetinkaya, Sompo Sigorta’nın tüm bireysel sigorta süreçlerinden sorumlu olacak.

Sompo Sigorta’da Bireysel Teknik Genel Müdür Yardımcısı pozisyonuna Şirzat Çetinkaya atandı. 2021 Ekim ayından bu yana Sompo Sigorta Bireysel Elementer Sigortalar Direktörlüğü görevini yürüten Şirzat Çetinkaya, SEDDK’nın (Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu) onayına tabi olmak üzere 1 Aralık 2023 tarihi itibarıyla Bireysel Teknik Genel Müdür Yardımcısı görevini üstlenecek.

Yaklaşık 20 yıla yakın bir süredir hem akademisyen olarak hem de şirketlerde üstlendiği görevlerde teknik karşılıklar, fiyatlandırma ve veri analitiği üzerine çalışmalar yapan Çetinkaya; ayrıca kariyeri boyunca yönetsel görevlerde de yer aldı.

Kariyerine 2004 yılında Hacettepe Üniversitesi Aktüerya Bilimleri Bölümü’nde Araştırma Görevlisi olarak başlayan Çetinkaya, 2012-2016 arası ve 2018 sonrasında Aktüerler Derneği Yönetim Kurulu üyeliği yapmış 2021 yılından itibaren ise Aktüerler Derneği başkanlığı görevini yürütmektedir. Aynı zamanda Hacettepe Üniversitesi Fen Fakültesi Birim Danışma Kurulu Üyesidir.

Şirzat Çetinkaya, 2004 yılında Hacettepe Üniversitesi İstatistik Lisans Bölümü, 2007 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Finansal Matematik Bölümü ve Hacettepe Üniversitesi Aktüerya Bilimleri Yüksek Lisans programları ile 2015 yılında Doğuş Üniversitesi Finansal Ekonomi Doktora programından mezun olmuştur.

Sompo Sigorta’da yeni CEO Fahri Uğur

 

Sompo Sigorta'nın zirvesinde önemli değişim

 

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)