BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaBankacılıkSigorta ve emeklilik ürünleri Yapı Kredi Mobil’de!----

Sigorta ve emeklilik ürünleri Yapı Kredi Mobil’de!

Sigorta ve emeklilik ürünleri Yapı Kredi Mobil’de!
18 Mayıs 2021 - 11:50 www.finansgundem.com

Yapı Kredi Mobil ile kullanıcılar DASK Sigortası, KASKO Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Bireysel Emeklilik, Dijital Koruma Sigortası ürünlerine 7/24, konforlu bir şekilde, diledikleri yerden, diledikleri zamanda ulaşabiliyor.

Finansal ihtiyaçlara uzaktan erişimin büyük önem taşıdığı bu dönemde Yapı Kredi, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya ve bankacılığın sınırlarını kaldırmaya devam ediyor. Yapı Kredi Mobil üzerinden verilen hizmetleri genişletmede hız kesmeyen Yapı Kredi, dijital kanallar üzerinden verdiği sigorta hizmetlerinin çeşitliliğini her geçen gün daha da artırıyor. Kullanıcı dostu bir ara yüze sahip Yapı Kredi Mobil ile kullanıcılar DASK Sigortası, KASKO Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Bireysel Emeklilik, Dijital Koruma Sigortası ürünlerine 7/24, konforlu bir şekilde, diledikleri yerden, diledikleri zamanda ulaşabiliyor.

"Dijital kanallarımızla avantajlı sigorta ve emeklilik ürünlerini sunuyoruz"

Dijital kanalları sürekli geliştirmeye odaklanarak sunulan sigorta hizmetlerinin çeşitliliğini artırmaya öncelik verdiklerini belirten Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, “Bankaların birer finansal market olarak konumlanmaları, tüm finansal ihtiyaçların yanı sıra sigorta ihtiyaçları için de çözümler sunmalarını gerektiriyor. Sigorta ürünleri de bu açıdan bankacılığı tamamlayıcı bir özellik taşıyor. Yapı Kredi olarak, bu hizmetlerimizi yeni teknolojilerin sağladığı kolaylıklarla birleştirerek müşteri memnuniyetimizi en üst seviyeye çıkarıyoruz. Müşterilerimizin tüm finansal ihtiyaçlarını karşılayabilmek için sigorta ve emeklilik ürünlerinin geniş ürün yelpazesiyle tüm kanallarımızda yer almasına önem veriyoruz. İçinde bulunduğumuz süreçte de müşterilerimizin sigorta ve emeklilik işlemlerine dijital kanallardan ulaşma talebi daha da arttı. Biz de Yapı Kredi olarak müşterilerimizi, dijital kanallarımız aracılığıyla özel avantajlar ve yeni fonksiyonlarla sigorta ve emeklilik ürünleriyle buluşturuyoruz” dedi.

2020 yılı ortasında Yapı Kredi dijital kanallarından sunulmaya başlayan DASK Sigortası ile kısa sürede 30 bine yakın müşteriye ulaştıklarına dikkat çeken Ülgen, şu değerlendirmede bulundu: “Müşterilerimiz, ister ilk defa DASK sigortası alsın isterse mevcut poliçesini yenilesin, çok kolay adımlarla poliçelerini oluşturulabiliyor. Diğer yandan müşterilerimizin araçlarını, tüm risklere karşı sigortalayan ve kendi isteklerine göre teminat seçimi yapabilecekleri KASKO Sigortası ürününü de Yapı Kredi Mobil’den sunuyoruz. Mesleklere özel indirimler, sürüş şekline göre belirlenen avantajlar ve dijital kanallarımıza özel yüzde 10 World Puan kampanyasıyla birlikte müşterilerimiz ekonomik fiyatlarla KASKO Sigortası’na dijital kanallarımızdan erişebiliyor. Ayrıca Yapı Kredi Mobil’le birkaç adımda Sosyal Güvenlik Kurumu’nun karşılamadığı ya da ücret limitlerini aşan tedavi giderlerini karşılamak amacıyla düzenlemeye konulan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’na da ulaşılabiliyor. Dijital kanallarımız aracılığıyla diledikleri yer ve zamandan yaptırılabilecek bu sigortada, mobil kanala özel indirimlerimizle sağlıklarını teminat altına alabiliyorlar. Tasarrufları için Bireysel Emeklilik sistemini tercih eden müşterilerimize mevcut BES sözleşmeleri ile ilgili birçok işlemi yapma imkânını Yapı Kredi Mobil’de sunuyoruz. Dijital mecraların kullanımının büyük artış gösterdiği bu dönemde, Şifre Koruma, kimlik koruma gibi teminatları sunan Dijital Koruma Sigortası ürünümüzle Yapı Kredi Mobil üzerinden sadece 3 adımda bu riskleri teminat altına alma imkânı sağlıyoruz.’’

Kripto varlık platformlarına Yapı Kredi Mobil’den para transferi

Yapı Kredi “En İyi Özel Bankacılık” ödülüne layık görüldü

Yapı Kredi’nin yeni podcast kanalı “Sürdürülebilirliği Konuşalım” yayında!

Yapı Kredi temassız ödemelerde şifresiz işlem limitini 350 TL’ye yükseltti

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)