BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaMakro EkonomiRus şirketleri pandemi krizini aştı----

Rus şirketleri pandemi krizini aştı

Rus şirketleri pandemi krizini aştı
12 Haziran 2021 - 07:20 www.finansgundem.com

Deloitte: Büyük Rus şirketleri arasında kötümserlik seviyesi minimum seviyeye düştü

Rusya'da büyük ve orta ölçekli işletmeler arasında kötümserlik düzeyinin minimuma düştüğü ve şirket yöneticilerinin büyük çoğunluğunun işletmelerinin finansal beklentileri konusunda iyimser oldukları bildirildi.

Uluslararası denetim firması Deloitte'nin yaptığı araştırmaya göre, Rusya'da büyük ve orta ölçekli işletmeler arasında kötümserlik düzeyi yüzde 4 gibi düşük bir seviyeye gerilerken, şirket yöneticilerinin yüzde 56'sı işletmelerinin finansal beklentileri konusunda iyimser.

McKinsey gitti, Deloitte geldi

 Rus iş insanlarının artık Kovid-19 salgınını ‘iş gelişiminin önündeki temel engel’ olarak görmediklerine vurgu yapılan uzmanlarının raporunda, "Rus iş dünyası temsilcilerinin, Kovid-19 salgınının neden olduğu krizin aşıldığından emin oldukları söylenebilir" ifadelerine yer verildi.

Daha önce, Rusya Sanayi ve Ticaret Bakanı Denis Manturov ile bir araya gelen Devlet Başkanı Vladimir Putin, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının yol açtığı sonuçların tamamının aşılmamış olmasına rağmen Rusya'nın ekonomisinin toparlanma sürecinde olduğunu ifade etmişti.

Rusya’da yatırım yapan fonlara para aktı!

 


 

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)