BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaYaşam-MagazinMeteoroloji uyarıyor!----

Meteoroloji uyarıyor!

Meteoroloji uyarıyor!
24 Nisan 2014 - 09:34 www.finansgundem.com

İşte Meteoroloji'den yapılan son değerlendirmelere yurdumuzdaki hava durumu

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey ve batı kesimlerinin çok bulutlu, bugün (Perşembe)Marmara, Kuzey Ege, İç Anadolu'nun batısı, Batı Karadeniz ile Isparta, Nevşehir, Kırşehir, Yozgat, Konya, Kırıkkale, Samsun, Çorum ve Amasya ile yarın (Cuma) sabah saatlerinde Kırklareli, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Sinop, Samsun,Ordu, Giresun, Trabzon, Bayburt ve Gümüşhane çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların bugün (Perşembe) öğle saatlerinde Edirne çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Ülkemiz genelinde artarak mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzey ve kuzeybatı, kuzeybatı kesimler ile zamanla iç kesimlerde kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, bugün (Perşembe) Kıyı Ege'de güney yönlerden, Yarın (Cuma) Marmara'da kuzey ve kuzeydoğu yönlerden, İç Anadolu'nun güneyinde güney ve güneybatı kuvvetlice (30-50 Km/S) esmesi bekleniyor. 

METEOROLOJİ'DEN UYARILAR 

KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI: Yağışların; bugün (Perşembe) öğle saatlerinden sonra Edirne çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara (Ani sel, lokal su baskını, yıldırım, dolu vb.) karşı yetkililerin tedbirli olması gerekmektedir. 

BÖLGELERİMİZDE HAVA 

MARMARA: Parçalı ve zamanla çok bulutlu, bugün (Perşembe) güney kesimleri ile zamanla bölge genelinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. yağışların bugün (Perşembe) öğle saatlerinde Edirne çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgar; yarın (Cuma) kuzeydoğusunda kuzey kuzeydoğu yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/S) esecek 

EGE: Parçalı ve az bulutlu, zamanla kuzey kesimleri çok bulutlu, bugün (Perşembe) öğle saatlerinde Kütahya, Manisa, Uşak ve Afyonkarahisar çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgar; bugün (Perşembe) Kıyı Ege'de güney yönlerden kuvvetlice (30-50 Km/S) esecek. 

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık, zamanla batı kesimleri parçalı ve çok bulutlu, bugün (Perşembe) öğle saatlerinden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere Isparta çevrelerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. 

İÇ ANADOLU: Parçalı, zamanla batı kesimleri çok bulutlu, bugün (Perşembe) kuzeybatı kesimleri ile Nevşehir, Kırşehir, Yozgat, Konya ve Kırıkkale çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.Rüzgar: güney kesinmlerinde güneyli yönlerden kuvvetlice (30-50 km/s) esecek 

BATI KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, bugün (Perşembe) öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. 

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, bugün (Perşembe) öğle saatlerinde Samsun, Çorum ve Amasya ile yarın (Cuma) sabah saatlerinde Giresun, Trabnzon, Gümüşhane, Bayburt, Sinop, Smasun ve Ordu çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. 

DOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık zamanla, parçalı, kuzey kesimlerinin çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. 

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. 
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)