BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaPara PiyasaKoç Holding'e bir ödül de SAP'den geldi----

Koç Holding'e bir ödül de SAP'den geldi

Koç Holding'e bir ödül de SAP'den geldi
24 Eylül 2013 - 15:34 www.finansgundem.com

Koç Holding İnsan Kaynakları Direktörlüğü, SAP Türkiye'de Yılın Mobilite Ödülü'ne layık görüldü

Koç Holding’in İnsan Kaynakları alanında gerçekleştirdiği yenilikçi projeler ödüllendirilmeye devam ediyor. E-Onay ve İş Akışları Mobil Uygulama Projesi, SAP Türkiye Yılın Mobilite Ödülü'nü almaya hak kazandı.
Kurumsal yazılım ve uygulama alanında dünya lideri olan SAP’nin Türkiye Ofisi, yazılımlarının planlama ve uygulamasında üstün başarı gösteren kurumları ödüllendirdi. Koç Holding’in İnsan Kaynakları alanında gerçekleştirdiği “E-Onay ve İş Akışları Mobil Uygulama Projesi”, “SAP Türkiye Yılın Mobilite Ödülü”ne layık görüldü. Ödül, 20 Eylül’de Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen SAP Forum Türkiye’de takdim edildi. Koç Holding İnsan Kaynakları Direktörlüğü Ağustos ayında da, insan kaynakları süreçlerini dönüştürmeye yönelik yürütülen projeleriyle uluslararası iş dünyasının en saygın ödüllerinden biri olan Stevie Ödülleri’nde ödüle layık görülmüştü.
İK UYGULAMALARI MOBİL CİHAZLARA TAŞINIYOR
Öncü girişimlerinde Koç Topluluğu’nun 87 yıllık tecrübesinden ve 2023 vizyonundan yola çıkan İnsan Kaynakları Direktörlüğü, gerçekleştirilen yenilikçi projeler ile dönüşümünü sürdürüyor.  Bu dönüşümün en önemli parçalarından biri olan “E-Onay Mobil Entegrasyonu Projesi” ile Koç Topluluğu bünyesindeki üst düzey yöneticilerin onay ve bildirim süreçleri mobil platforma taşınıyor. Koç Holding’de günümüzün trend ve teknolojisine uygun şekilde yeniden yapılandırılan bir diğer süreç de Çalışan ve Yönetici İş Akışları. Hayata geçirilen proje ile Koç Holding çalışanlarının bilgi görüntüleme, güncelleme ve talep işlemlerini online ve mobil ortamda yapmaları sağlanıyor. Koç Holding’de yönetici onay işlemleri de geliştirilen uygulama ile her türlü mobil cihazdan tek tuşla yapılabilecek hale geliyor.
ALANINDA İLK VE ÖNCÜ PROJELER DEVAM EDECEK
Koç Holding İnsan Kaynakları süreçlerinde teknolojik altyapı ve yeniliklerin kullanılması ile çalışan bağlılığının ve verimliliğinin arttırılması hedefleniyor. İnsan Kaynakları Ekibi, Koç Topluluğu’nun ülke ekonomisine katkısının artırılmasını sağlayacak bu vizyon ile alanında ilk ve öncü olan projeleri hayata geçirmeye önümüzdeki dönemde de devam edecek.
ETİKETLER :
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)