BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaGündemSavcılara dava açılacak----

Savcılara dava açılacak

Savcılara dava açılacak
13 Şubat 2014 - 23:19 www.finansgundem.com

​Başbakan Tayyip Erdoğan, oğlu Bilal Erdoğan ile operasyonda adı geçen bakan çocuklarının savcılara dava açacaklarını söyledi

Başbakan Tayyip Erdoğan, 17 Aralık operasyonuna ilişkin önemli bir açıklamada bulunarak, oğlu Bilal Erdoğan ile operasyonda adı geçen bakan çocuklarının savcılara dava açacaklarını söyledi. 

TÜRGEV DE DAVA AÇACAK
Erdoğan, ATO Congressium’da eski milletvekilleriyle yemekte buluştu. Erdoğan, 17 Aralık operasyonunu yapan savcıları “paralel yapı” ile birlikte hareket etmekle eleştirerek, “Benim oğlum da dahil bakanlarımın çocukları savcılara tazminat davası açacaklar” dedi. Çocuklarının yönetiminde yer aldığı TÜRGEV’in de savcılara dava açacağını söyleyen Erdoğan, Gülen cemaatinin kendisine beddua ettiği iddialarına da şu yanıtı verdi: 

“UZUN ADAM” BEDDUASI
“Bunlar ‘uzun adam’ diye bana beddua ediyorlar, sonra da ‘bu kadar yıl beddua ediyoruz tutmadı’ diye kendi kendilerine şikayet ediyorlar. Halis olsanız bedduanız tutardı. Ama bize millet dua ettiği için Allah da yardım ediyor. Millet bize samimi dua ediyor, biz de samimiyiz. Onlar samimi olmadıkları için ayakları kayıyor. 

BİZİ ARKADAN VURDULAR
Son yapılan işler Ak Parti’ye karşı değil, TC devletine, birliğimize beraberliğimize yapılmış bir harekettir. Bunlarla mücadeleyi bırakmayacağım. Biz bunlara her türlü kolaylığı, imkanı sağladık, ama bunlar bizi arkadan vurdu. Zorlu bir seçim sürecinden geçiyoruz. Bize çok saldırılar oluyor. Sizler de arazide olun, teşkilatlarımıza yardımcı olun, seçimleri birlik beraberlik içinde geçirelim. Zaten çalışmalardan geri durmayacağınızı biliyorum. Bu seçimlerden de çok iyi netice alacağız, halkın arkamızda olduğuna inanıyoruz. Önümüzdeki hafta çarşamba günü seçim startını verip, sonra da mitinglere başlayacağım.”
YORUMLAR (5)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • ergenekon14 Şubat 2014 13:19

  başbakanın elinde bir silah vardı, her tarafa takır takır kullandığı , şimdi o silah kendisine dönünce , silan kanunsuz diyor. biz vatandaşlar olarak salakız ya. aslında bilmiyorlar. bütün yöneticiler başbakan cumhurbaşkanı ve bakanlar milletvekillerinin alayı milletten çok daha salak.

 • yorum14 Şubat 2014 12:06

  Mal mülk toplayıp biriktirme, kime topladığın bilinmez. * Malından vermeyeni zenginlerden sayma.

 • ZAMAN14 Şubat 2014 12:01

  Zaman ibret aynasıdır. Gün döner, devran döner. Sıra herkese gelir. Kefenin cebi yok. Utanmak lazım

 • savcı14 Şubat 2014 08:31

  dava etme kişisel haklardandır. elbet hakları vardır. suçları varsa cezalarını çeksinler. peki teamüle aykırı şekilde apar topar ve yangından mal kaçırırcasına görevden alınan hatta sürgün edilen savcılar da dava açabilecekler mi?

 • bu açılan davalar14 Şubat 2014 06:47

  bu açılacak olan davalara bakacak olan savcıların iş güvencesi olacak mı? yoksa diğerleri gibi bunların da sürgün edilme riskleri var mı?