BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaYaşam-MagazinMeteoroloji'den yağış uyarısı----

Meteoroloji'den yağış uyarısı

Meteoroloji'den yağış uyarısı
23 Mayıs 2014 - 08:54 www.finansgundem.com

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce yapılan son değerlendirmeye göre bazı illerde sağanak yağış bekleniyor

Marmara'nın kuzeyi, Akdeniz, İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu'nun kuzeyi, Denizli, Bursa, Kastamonu, Sinop, Gaziantep ve Kilis ile Muğla ve Aydın'ın iç kesimleri, Afyonkarahisar'ın güneyi, Ankara'nın güneydoğu çevreleri sağanak yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nce yapılan son değerlendirmelere göre, Marmara'nın kuzeyi, Akdeniz, İç Anadolu'nun güney ve doğusu, Orta ve Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu'nun kuzeyi, Denizli, Bursa, Kastamonu, Sinop, Gaziantep ve Kilis ile Muğla ve Aydın'ın iç kesimleri, Afyonkarahisar'ın güneyi, Ankara'nın güneydoğu çevrelerinin sağanak yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğle saatlerinden sonra Akdeniz'in iç kesimleri ile Sivas, Kayseri, Karaman ve Niğde çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

Hava sıcaklığında önemli bir değişikliğin olmayacağı, Türkiye genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.
Rüzgar ise genellikle güney ve batı, Marmara ile Ege ve Karadeniz kıyılarında kuzey yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette, yağış alan yerlerde yağış anında yer yer kuvvetli olarak esecek.

KUVVETLİ YAĞIŞ

Yağışların, öğle saatlerinden sonra Akdeniz'in iç kesimleri ile Sivas, Kayseri, Karaman ve Niğde çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması beklenirken Meteoroloji yetkilileri de su baskını, dolu, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar gibi yaşanabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşları uyardı.

BAZI İLLERDE HAVA DURUMU

İSTANBUL: Parçalı bulutlu, kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.(24)

ANKARA: Parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra güneydoğu kesimleri kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. (23)

İZMİR: Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı bulutlu. (29)

ADANA: Parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların, iç kesimlerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor. (30)

ANTALYA: Parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların, iç kesimlerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor. (24)

SAMSUN: Parçalı ve çok bulutlu, kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. (20)

ERZURUM: Parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı. (14)

DİYARBAKIR: Parçalı zamanla çok bulutlu, kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. (28)

BÖLGELERDE HAVA DURUMU

MARMARA: Parçalı bulutlu, kuzeyi ile Bursa çevreleri kısa süreli sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

EGE: Öğle saatlerinden sonra Denizli, Afyonkarahisa'ın güneyi, Aydın ve Muğla'nın iç kesimlerinin kısa süreli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor.

AKDENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, bölge geneli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışların; öğle saatlerinden sonra bölgenin iç kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu, bölgenin güney ve doğusunun sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, öğle saatlerinden sonra Sivas, Kayseri, Karaman ve Niğde çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

BATI KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, Kastamonu ve Sinop ile Karabük'ün doğusunun sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı.

ORTA VE DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, doğusu ile zamanla bölge geneli sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı.

DOĞU ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin sağanak ve yer yer gök gürültülü
sağanak yağışlı geçeceği öngörülüyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Parçalı zamanla çok bulutlu, kuzey ve doğusu ile zamanla Gaziantep ve Kilis çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)