BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaBankacılıkING Türkiye Müşteri İletişim Merkezi’ne iki uluslararası ödül ----

ING Türkiye Müşteri İletişim Merkezi’ne iki uluslararası ödül

ING Türkiye Müşteri İletişim Merkezi’ne iki uluslararası ödül
11 Ekim 2021 - 14:05 www.finansgundem.com

ING Türkiye, sektörün en prestijli uluslararası ödülleri arasında yer alan ve Contact Center World tarafından gerçekleştirilen 2021 Üst Düzey Performans Gösterenler Ödülleri programında iki kategoride altın madalya ile ödüllendirildi.

Müşterilerine her zaman, her yerden, kolay ve zahmetsiz hizmet sunabilmek hedefiyle faaliyet gösteren ING Türkiye, Contact Center World tarafından düzenlenen sektörün en prestijli ödüllerinden 2021 Üst Düzey Performans Gösterenler Ödülleri (2021 Global Top Ranking) kapsamında iki altın madalya kazandı. ING Türkiye, “Yeşil Çağrı Merkezi” kategorisinde Kahramanmaraş Operasyon ve Çağrı Merkezi Çatı Güneş Enerjisi Santrali Projesi ile “En İyi Teknoloji İnovasyonu Kurum içi Çözümü” kategorisinde ise yapay zeka tabanlı Metin Risk Derecelendirme Algoritması ve Memnuniyet Riski Derecelendirme Modeli ile altın madalyaya layık görüldü. 80 farklı ülkeden 2000'in üzerinde başvurunun yapıldığı program kapsamında, iki farklı kategoride Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinin birincisi seçilen ING, kategori birincisi olarak ödül programı kapsamında Aralık ayında gerçekleştirilecek olan ve Amerika kıtasının dahil olduğu dünya finalinde yer alacak

Güneş enerji santrali ile sürdürülebilirliğe destek ve yapay zeka ile daha iyi müşteri deneyimi

Sürdürülebilir ve sorumlu bankacılık temelleri üzerine inşa edilen iş modeli, ekonomik, çevresel ve toplumsal sürdürülebilirliğe öncelik veren ING Türkiye, 2019 yılında Kahramanmaraş Operasyon ve Çağrı Merkezi’nin çatısında güneş enerjisi santrali kurulumu için harekete geçti ve 2 bin metrekarelik alanda kurulan santral ile tüketilen elektriğin yüzde 30’unu üretmeye başladı. Yenilenebilir enerjiye yatırım yaparak karbon ayak izini azaltan ING Türkiye, bu sürdürülebilirlik projesiyle tüm Türkiye’de tükettiği toplam elektriğin yüzde 4’lük kısmına katkı sağlamayı hedefliyor. Dijitalleşmeyi stratejisinin merkezine alan ING Türkiye'nin altın madalya kazandığı bir diğer projesi olan Metin Risk Derecelendirme Algoritması ve Memnuniyet Riski Derecelendirme Modeli ise, daha yüksek memnuniyetsizliğe neden olabilecek şikayetleri tespit etmek için yapay zeka tabanlı 2 farklı yaklaşımdan oluşuyor. Bu şekilde yapay zeka ile şikayet içerikleri analiz ediliyor, değerlendiriliyor ve müşterilere en hızlı ve en doğru şekilde dönüş yapılması sağlanıyor.

Yücel Ölçer: Müşteri memnuniyetini stratejimizin merkezinde konumluyor ve sürdürülebilirliğe öncelik veriyoruz

ING Türkiye Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Yücel Ölçer, “ING olarak Türkiye’nin en iyi dijital kurumu olma hedefimiz doğrultusunda sağlam adımlarla ilerlerken, müşteri memnuniyetini stratejimizin tam merkezinde konumluyoruz. Yapay zeka gibi yeni nesil teknolojileri mükemmel müşteri deneyimi için en etkin araçlarımız olarak görüyoruz. Bununla beraber, sürdürülebilirlik alanında öncü bir grubun parçası olarak, sürdürülebilirliği stratejimizde önceliklendiriyor ve karbon ayak izimizi azaltmak için çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Bu doğrultuda Müşteri İletişim Merkezi’mizin çalışmalarıyla beraber uluslararası alanda prestijli bir ödülde iki farklı kategoride altın madalya kazanmaktan dolayı gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

ING Türkiye'nin “Turuncu Damla”sı 46 bin çocuğa ulaştı

ING Türkiye’ye Stevie ödüllerinden bir altın, bir gümüş

ING Türkiye, yılın ilk yarısında 383,6 milyon lira net kar elde etti

 

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)