BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaBankacılıkGaranti BBVA ve BÜYEM Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’nin Samsun eğitimleri başlıyor----

Garanti BBVA ve BÜYEM Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’nin Samsun eğitimleri başlıyor

Garanti BBVA ve BÜYEM Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’nin Samsun eğitimleri başlıyor
02 Ekim 2023 - 15:40 www.finansgundem.com

Garanti BBVA ve BÜYEM Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’nin Samsun eğitimleri, TOBB Samsun Kadın Girişimciler kurulu desteğiyle 26 Ekim 2023 tarihinde başlıyor.

Geleceğe iyi bakmak amacıyla ekonomiye güç katan kadın girişimcileri destekleyen Garanti BBVA ile Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi’nin (BÜYEM) birlikte hayata geçirdiği Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’nin yeni eğitimi Samsun’da düzenlenecek. Kadın girişimcilerin yönetim becerilerini artırmak, iş hayatındaki varlığını güçlendirerek kalıcı ve sürdürülebilir kılmak amacıyla düzenlenen Türkiye Kadın Girişimci Akademisi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğündeki TOBB Samsun Kadın Girişimciler kurulu desteğiyle 26 Ekim 2023 tarihinde başlayacak. 

26 Ekim - 17 Kasım 2023 tarihleri arasında sınırlı kontenjan ile gerçekleştirilecek Türkiye Kadın Girişimci Akademisi’ne katılmak isteyen Samsunlu kadın girişimcilerin 24 Ekim 2023 tarihine kadar https://www.garantibbvakadingirisimci.com/ adresinden başvuru yapması gerekiyor. Boğaziçi Üniversitesi eğitmenleri ve profesyoneller tarafından Samsun Ticaret ve Sanayi Odası’nda fiziki ortamda ayrıca online olarak da verilecek eğitimlerde; dijital pazarlama, insan kaynakları, müşteri deneyimi, kurum içi iletişim, e-ticaret için sosyal medya iletişimi, şirket yönetimine finansal bakış, liderlik, sürdürülebilir şirket yönetimi, yenilikçi iş modelleri geliştirme, temel ticaret hukuku ve ticari sözleşmeler gibi girişimcilerin işlerini yönetmelerinde fark yaratacak alanlara odaklanılacak. Girişimcilerin ihtiyaç duyduğu bilgi birikimini arttırmayı hedefleyen Türkiye Kadın Girişimci Akademisi eğitimlerini başarıyla tamamlayan kadın girişimciler Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) tarafından düzenlenen sertifikaya sahip olacak.

Garanti BBVA’dan dijital kanallardan iki dev hizmet

 

Garanti BBVA'dan finansal teknolojide ilk dijital girişim

 

Garanti BBVA’nın TL müşteri mevduatları, TL kredilerini aştı

 

Garanti BBVA, esnaf, KOBİ ve ticari firmalar için uçtan uca dijital oto kredisini başlattı

 

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)