BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaBankacılıkEuromoney’den İş Bankası’na Özel Bankacılık ödülü----

Euromoney’den İş Bankası’na Özel Bankacılık ödülü

Euromoney’den İş Bankası’na Özel Bankacılık ödülü
22 Şubat 2016 - 18:41 www.finansgundem.com

Türkiye İş Bankası Euromoney tarafından yapılan araştırmada “Araştırma ve Portföy Dağılımı Tavsiyesi” kategorisinde Türkiye’nin en iyi bankası seçildi

Türkiye İş Bankası, dünyanın önde gelen ekonomi yayınlarından Euromoney tarafından 2016 yılında yapılan “Özel Bankacılık ve Varlık Yönetimi” araştırmasında “Araştırma ve Portföy Dağılımı Tavsiyesi” kategorisinde Türkiye’nin en iyi bankası seçildi.

İş Bankası, özel bankacılık müşterilerine özel tasarladığı 15 ihtisas şubesinde, profesyonel bir kadro ile üst düzey standartlarda kişiye özel finansal çözümler sunuyor. Müşteriler, özel bankacılık şubelerinin konforunda risk profillerine uygun olarak yapılandırılmış ürünlere ve geniş yatırım seçeneklerine rahatlıkla ulaşıyor. Aynı zamanda, İş Portföy Yönetimi A.Ş. tarafından sunulan portföy yönetimi hizmetinden de faydalanarak, finansal piyasalardaki fırsatları kolay ve güvenli bir şekilde değerlendirme imkânı bulabiliyorlar. Bunun yanında, yatırımlarının büyüklüğü belirli bir miktara ulaşan ve nesiller arası güvenilir bir servet yönetimi imkânı elde etmek isteyen yatırımcılara “Özel Fon” kuruluşu hizmeti de sunuluyor.

İş Bankası Euromoney’den “Araştırma ve Portföy Dağılımı Tavsiyesi” kategorisindeki birincilik ödülünü, 18 Şubat’ta Londra’da düzenlenen törenle aldı.
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)