BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaGündemBakan Dönmez, Rusya Enerji Bakanı ile bir araya geldi----

Bakan Dönmez, Rusya Enerji Bakanı ile bir araya geldi

Bakan Dönmez, Rusya Enerji Bakanı ile bir araya geldi
20 Eylül 2021 - 22:02 www.finansgundem.com

Bakan Dönmez, Rusya Enerji Bakanı Nikolay Şulginov ve Gazprom Başkanı Aleksey Miller ile görüşerek, iki ülke arasındaki enerji projelerini değerlendirdi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Twitter'dan yaptığı açıklamada, Moskova’da Rusya Enerji Bakanı Nikolay Şulginov ve Gazprom Başkanı Aleksey Miller ile görüşmeler gerçekleştirdiğini belirtti.

Görüşmelerinde, devam eden enerji projelerini ve yeni fırsatları ele aldıklarını kaydeden Dönmez, "Türkiye-Rusya ilişkilerinde önemli başlık olan enerji iş birliğimizi geliştirmek için verimli görüşmeler gerçekleştirdik." dedi.

Gazprom’dan yapılan yazılı açıklamada da Miller ile Bakan Dönmez’in görüşmesinde doğal gaz alanında iş birliğinin seyri ve beklentilerin ele alındığı kaydedilerek, "Özellikle gaz tedariki konusu istişare edildi. Taraflar, Rus gazını Karadeniz üzerinden tüketicilere güvenilir bir şekilde taşıyan Mavi Akım ve TürkAkım boru hatlarının çalışmalarını takdir ettiler." ifadelerine yer verildi.

Günlük Kovid-19 verileri açıklandı: 27 bin 688 yeni vaka, 231 vefat

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "eğitimde 19 yıl" paylaşımı

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a öğrenci bursu tepkisi