BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaBankacılıkAkbank POS Bloke Transfer ile vade beklemeye son----

Akbank POS Bloke Transfer ile vade beklemeye son

Akbank POS Bloke Transfer ile vade beklemeye son
19 Şubat 2024 - 14:03 www.finansgundem.com

Akbank, yenilikçi POS Bloke Transfer ile Akbank POS’larından alınacak ödemelerin vadesi dolmadan kullanılabilmesine olanak tanıyor. İşletmeler, vade beklemeden blokeli alacaklarını transfer ederek finansal ihtiyaçlarını hızla ve kolaylıkla karşılıyor.

Akbank, ticarete hız, kolaylık ve güven katan yeni bir çözümle işletmelerin yanında olmaya devam ediyor. Akbank POS Bloke Transfer ile artık Akbank POS’larından alınacak ödemeler, vadesi dolmadan kullanılabilecek. 

POS Bloke Transfer ile müşterilerine alternatif bir finansman kaynağı ve esnek ödeme çözümü sunduklarını belirten Akbank Ödeme Sistemleri Bölüm Başkanı Yasin Mengüllüoğlu; “Müşterilerimizin en önemli ihtiyaçlarından biri olan ödeme ve nakit akışının yönetiminde yeni nesil bir çözümü hayata geçirdik. Böylece Akbanklı işletmeler vade beklemeden blokeli alacaklarını finansal bir değere dönüştürebiliyor ve ödemelerini çok daha kolay ve esnek bir modelle gerçekleştiriyor. Alanında öncü çözümlerimize yenilerini ekleyerek müşterilerimizin tüm finansal ihtiyaçlarında yanlarında yer almaya devam edeceğiz” dedi. 

Akbank POS Bloke Transfer ile kredi limit tahsisi gibi süreçlere gerek olmadan, Akbank Mobil üzerinden diledikleri yerden bu hizmetten kolaylıkla faydalanabilen işletmeler, vadesi dolmamış blokeli alacaklarını istedikleri kişiye anında transfer edebiliyor. 

POS Bloke Transfer, alıcılar için de vadeli mal ve hizmet satımındaki tahsilat riskini ortadan kaldırıyor. Talimat verildiği anda finansman sahipliği alıcıya aktarılıyor ve ister yeni bir transferle ister erken nakit özelliğiyle anında kullanılabiliyor. 

Akbank’ın yenilikçi ve dijital bu hizmeti, bireysel ve kurumsal müşterilerine finansal operasyonlarını daha etkili bir şekilde yönetme ve büyütme imkanı tanıyor. Böylece Akbank ticarette daha hızlı, esnek ve güvenli bir nakit akışına aracılık ediyor. Pratik bir finansal araçla işletmelerin ticari gücüne güç katıyor. Üstelik Akbank, lansmana özel bir kampanyayla 15 Mart’a kadar %1,99 avantajlı komisyon oranı ile her 20.000 TL’lik POS Bloke Transfer işlemine 500 TL, toplamda 2.500 TL’ye varan chip-parayı üye iş yerlerine sunuyor.

KOBİ’ler için Sanal POS işlemleri de artık Akbank Mobil’de

 

Akbank Kampüste Programı gençlerin teknolojiyle hayata değer katan fikirlerini ödüllendirdi

 

Akbank müşterilerine şubatta chip-para kazanma fırsatı

 

Akbank’tan esnafa can simidi: KOBİ’lere özel ilk 3 ay ödemesiz seçenekli kredi

 

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)