Ana SayfaYaşam-MagazinEğlence mekanları 3 gün kapalı---

Eğlence mekanları 3 gün kapalı

4 / 6
Eğlence mekanları 3 gün kapalı
08 Eylül 2015 - 13:21 www.finansgundem.com


BARLAR SOKAĞI ESNAFINDAN TERÖR PROTESTOSU
Muğla'nın Marmaris İlçesi'ndeki Barlar Sokağı'nda esnaf, terörü protesto etmek için işyerlerini Türk Bayrağı ile donatarak neon ışıklı tabelalarına 'Şehitler ölmez, vatan bölünmez' yazdı.
Marmaris'te 300 metre uzunluğundaki, 112 disko ve gece kulübünün bulunduğu Barlar Sokağı'ndan teröre tepki sesleri yükseldi. Bar işletmecileri Hakkari Dağlıca'da yaşanan terör saldırısının ardından mekanlarını Türk Bayrağı ile donattı. Bazı disko ve gece kulüpleri, önlerinde bulunan neon ışıklı tabelalarına 'Şehitler ölmez, vatan bölünmez' yazısı yazarken bazıları ise kapılarını kapatarak 'Yastayız. Terörün her türlüsünü lanetliyoruz' yazısı astı. Eğlenmek için sokağa akın eden yabancı turistler her yerin Türk Bayrağı ile donatılıp yazılar yazıldığını görünce şaşkınlık yaşadı. Bazı turistler otellerine geri dönerken bazıları açık mekanlarda eğlendi.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri
BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster