BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaBankacılıkTürkiye'de ilk: Firmalar artık Yapı Kredi Mobil ile Yapı Kredi müşterisi olabiliyor----

Türkiye'de ilk: Firmalar artık Yapı Kredi Mobil ile Yapı Kredi müşterisi olabiliyor

Türkiye'de ilk: Firmalar artık Yapı Kredi Mobil ile Yapı Kredi müşterisi olabiliyor
11 Ağustos 2023 - 14:23 www.finansgundem.com

Yapı Kredi Mobil ile firmalar şubeye gitmeden hesap açılışı imkânına kavuşuyor. Müşteri olduğu andan itibaren uçtan uca dijitalden hizmet alabilen firmalar, 800’ün üzerinde işlemi bankanın kurumsal dijital kanallarından gerçekleştirebiliyor.

Yapı Kredi’nin hayata geçirdiği, Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan son yenilik sayesinde tüzel firmalar, şubeye gitmeye gerek kalmadan Yapı Kredi Mobil üzerinden kolayca banka müşterisi olarak anında hesap açılışı yapabiliyor. Müşteri olduğu andan itibaren uçtan uca dijitalden hizmet alabilen firmalar, nakit akış yönetimi ve maaş ödeme gibi 800’ün üzerinde işlemi bankanın kurumsal dijital kanallarından dilediği anda, dilediği yerde gerçekleştirebiliyor.

Bununla birlikte Banka, Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Mobil üzerinden firmaların tüm işlemlerini tek bir ekrandan karşılayabilmesi ve rahatlıkla takibini yapabilmesi için yeni fonksiyonlar geliştirmeye devam ediyor. Nakit akışlarını rahatlıkla takip edebilen Yapı Kredi müşterisi firmalar, kurumsal mobil onay ile işlemlerini ıslak imzaya gerek kalmadan anında onaylayarak tamamlayabiliyor. Bankacılık paketleri, yurtiçi ve yurtdışı ödemeler, kredi başvurusu, vadeli mevduat, kredi kartı başvurusu, nakit akışı izleme, maaş ödeme, e-dekont ve dijital slip alabilme gibi birçok işlem artık tüzel müşteriler için mobil onay ile gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca ihtiyaç duyduklarında müşteri temsilcileri ile şubeye gitmeden online toplantı ayarlayabiliyor. Böylece firmalar, müşteri olma anından itibaren Yapı Kredi dijital kanallarından diledikleri anda ve diledikleri yerde hizmet alabiliyor. Yapı Kredi, dijitalleştirdiği bu süreçler sayesinde sürdürülebilirliği her anlamda destekliyor.

Tüzel müşterilerimiz için sınırları kaldırıyoruz

Yapı Kredi olarak tüm kanallardan kesintisiz hizmet sağlamak ve müşteri deneyimini artırmak için çalışmalara aralıksız devam ettiklerini belirten Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan, şu değerlendirmede bulundu: “Tüzel firmaların ülke ekonomisinde son derece önemli bir yere sahip olduğunun farkındayız. Dijital alandaki çalışmalarımızı firmaların önlerindeki sınırları kaldırmak amacıyla da gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Yapı Kredi olarak tüzel müşterilerimize sunduğumuz yenilikçi çözümler sayesinde dijital hizmetlerle sektörde öncü bir konumdayız. Türkiye’de bir ilk olan ve firmalara uzaktan müşteri olma imkânı sunan hizmetimiz ile birlikte tüzel müşterilerimizin dijital yolculuklarını uçtan uca destekliyoruz. Zengin fonksiyon setine sahip dijital kanallarımız ve teknolojik altyapımız sayesinde müşteri olma anından portföy yöneticisiyle görüşmeye, talimat gönderimi ve işlem onayından nakit akış yönetimine kadar müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her anda, zaman ve mekân fark etmeksizin onların yanındayız. Önümüzdeki dönemde de “geleceğe hazır” bakış açımız ile dijital bankacılık alanında öncü konumumuzu koruyarak yeni teknolojileri en kullanışlı ve güncel halleriyle tüzel müşterilerimizin hizmetine sunacak ve sektördeki ilkleri tasarlamaya devam edeceğiz.”

Yapı Kredi'nin 'Crystal' ayrıcalıkları bu yaz da devam ediyor

 

Yapı Kredi FRWRD dünyanın en iyi finansal inovasyon laboratuvarları listesinde

 

Yapı Kredi'den yılın ilk yarısında ülke ekonomisine 1 trilyon TL'yi aşan kaynak

 

Koç Holding, Yapı Kredi hisse satışını gerçekleştirdi

 

Yapı Kredi Mobil artık “hayatınızın uygulaması”

 

Yapı Kredi’ye 580 milyon dolarlık sosyal sendikasyon kredisi

 

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)