BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaGündemSinan Oğan'la pazarlık yapıldı mı? Erdoğan cevapladı----

Sinan Oğan'la pazarlık yapıldı mı? Erdoğan cevapladı

Sinan Oğan'la pazarlık yapıldı mı? Erdoğan cevapladı
22 Mayıs 2023 - 22:02 www.finansgundem.com

Sinan Oğan'ın Cumhur İttifakı'na destek vereceğini açıklamasının ardından en çok yöneltilen, "Bir pazarlık oldu mu" sorusuna yanıtı Cumhurbaşkanı Erdoğan verdi. Erdoğan konuyla ilgili, "Aramızda pazarlık olmadı" dedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2'nci turda kendisine destek vereceğini açıklayan Sinan Oğan ile ilgili ilk kez konuştu. Oğan'ın 'beka ile ilgili tavırlarını' iyi bildiğini ifade eden Erdoğan, "Aramızda bir pazarlık olmadı" dedi.

Cumhurbaşkanlığı 2'nci tur seçimlerine kısa bir süre kaldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT canlı yayınında gündeme dair kritik açıklamalarda bulundu. Erdoğan, kendisine destek olacağını açıklayan Sinan Oğan'la ilgili ilk kez konuştu.

Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde:

"Sinan Bey’le buradaki ofisimizde bir görüşme yapmıştık. Bugün de bizi ve Cumhur İttifakı’nı destekleyeceğini beyan etti. Kendisine şahsım ve bütün yol arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Sinan Bey ile aramızda bir pazarlık kesinlikle olmadı. Bir Afet Bakanlığı kurulması gündeme gelebilir. Mültecilerin kısa zamanda güvenli geri dönüşü için çalışıyoruz. Suriye'nin kuzeyinden askeri çekmek güvenlik zafiyeti oluşturur. Biz başından beri insani yaklaştık, ülkemize yakışanı yapacağız.

"BUNLAR BİZİM KIRMIZI ÇİZGİMİZ"

Mutabık kaldığımız konulardan en önemlisi de Anayasa’nın değişmezleri. Bunlar bizim kırmızı çizgimiz dolayısıyla bunlarda da mutabık kalıyoruz.

"MİLLETİM İKİNCİ TURDA DA GEREĞİNİ YAPACAK"

Muhalefetin Sinan Oğan Bey'i linç edeceğini tahmin ediyorduk. Sinan Bey'e yönelik lince milletimiz 28 Mayıs'ta cevabını verecek. Muhalefetin kırk yıllık tutumu değişmez. Birinci tur öncesi vadettiklerini unuttular mı? Benim milletim bu söylemleri yutmaz, 2. turda da gereğini yapacak. Milliyetçilerin adresi Cumhur İttifakı'dır, milletim de farkında."

Kılıçdaroğlu ile Özdağ anlaştı iddiası

 

Sinan Oğan Cumhur İttifakı'nı destekleyecek