BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaFinans KulisKoç'tan 'Samanyolu TV' açıklaması----

Koç'tan 'Samanyolu TV' açıklaması

Koç'tan 'Samanyolu TV' açıklaması
24 Mart 2014 - 14:56 www.finansgundem.com

Koç Holding'in Samanyolu TV'ye ortak olmak için teklif verdiği yönündeki iddialara yalanlama geldi

Koç Holding'in Samanyolu TV'ye ortak olmak için teklif verdiği yönündeki iddialara yalanlama geldi. Koç Holding'ten yapılan açıklamada, bu iddiaların tümü ile gerçek dışı olduğu belirtildi.

Koç Holding'in internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

"Son günlerde basın ve yayın organları üzerinden Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç’un geçmişte Samanyolu Televizyonu’na ortak olmak için  teklif verdiği yönünde bir iddia ortaya atılmıştır.

Hiçbir dayanağı olmayan; tümüyle gerçek dışı bu söylemlerin hayal gücünün sınırlarını zorlayan ifadeler ile dile getirildiğini görmek bizi bir açıklama yapmak zorunda bırakmıştır. İddia sahibinin belirttiğinin aksine, hiçbir tarihte böyle bir teklif yapılmamıştır. Bu vesileyle tüm bu asılsız iddiaların ve haberlerin en yakın zamanda sona ereceğini umar, tüm gerçek dışı söylemler karşısında hukuki haklarımızı sonuna kadar kullanacağımızın bilinmesini isteriz."
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)