BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaYaşam-MagazinKış geldi! Sıcaklık 10 derece düşecek----

Kış geldi! Sıcaklık 10 derece düşecek

Kış geldi! Sıcaklık 10 derece düşecek
04 Ekim 2013 - 08:59 www.finansgundem.com

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre Türkiye genelinde hava sıcaklıklarındaki hissedilir düşüş devam edecek

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, Marmara'nın doğusu, İç Anadolu'nun kuzey ve doğusu, Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusu ile Kütahya, Afyonkarahisar ve Siirt çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Batı Karadeniz kıyılarında çok kuvvetli ve yer yer şiddetli, Doğu Karadeniz kıyıları ve Ağrı çevrelerinde kuvvetli olmak üzere genellikle yağmur ve sağanak, Marmara'nın doğusunun yüksekleri, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Kütahya ve Afyonkarahisar çevreleri ile gece saatlerinde Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunun yükseklerinde karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde olması bekleniyor.
Hava sıcaklığı, Türkiye genelinde hissedilir derecede olmak üzere (3 ila 10 derece) azalacak.
Rüzgar ise yurdun batısında kuzey ve kuzeybatı, doğusunda güneyli yönlerden orta kuvvette, batı bölgeler ile Karadeniz kıyıları, Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun doğusunda yer yer kuvvetli olarak esecek.
KUVVETLİ YAĞIŞ
Yağışların; Batı Karadeniz kıyılarında çok kuvvetli ve yer yer şiddetli, Doğu Karadeniz kıyıları ve Ağrı çevrelerinde kuvvetli olması beklendiğini bildiren Meteoroloji, ani sel, yerel su baskını, yıldırım, ulaşımda aksamalar, heyelan gibi yaşanabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları gerektiğini bildirdi.
KUVVETLİ RÜZGAR
Meteoroloji, rüzgarın; Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun batısı, Karadeniz'in kıyı kesimleri, Doğu ve Güneydoğu Anadolu'nun doğusunda yer yer kuvvetli olarak esmesi beklendiğine işaret ederken, ulaşımda aksamalar gibi yaşanabilecek olumsuzluklara karşı da vatandaşları uyardı.
BAZI İLLERDE HAVA DURUMU
İSTANBUL: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı. (14)
ANKARA: Parçalı çok bulutlu, kısa süreli yağmurlu, yüksekleri karla karışık yağmur ve kar yağışlı. (10)
İZMİR: Parçalı ve az bulutlu.(16)
ADANA: Parçalı bulutlu.(26)
ANTALYA: Parçalı bulutlu.(22)
SAMSUN: Parçalı çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı. (13)
ERZURUM: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; zamanla karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.(10)
DİYARBAKIR: Parçalı bulutlu.(24)
BÖLGELERDE HAVA DURUMU
MARMARA: Parçalı ve çok bulutlu, bölgenin doğusunun aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Sakarya'nın kıyı kesimlerinde kuvvetli olmak üzere genellikle yağmur, Bursa, Bilecik, Kocaeli ve Sakarya'nın yüksek kesimlerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.
EGE: Parçalı ve çok bulutlu, Kütahya ve Afyonkarahisar çevrelerinin yağmur yükseklerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı.
AKDENİZ: Parçalı ve çok bulutlu.
İÇ ANADOLU: Parçalı çok bulutlu, bölgenin kuzey ve doğusunun aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların genellikle yağmur ve sağanak, yüksek kesimlerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.
BATI KARADENİZ: Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, kıyı kesimlerde çok kuvvetli ve yer yer şiddetli olmak üzere yağmur ve sağanak, iç kesimlerinde karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde olması öngörülüyor.
ORTA VE DOĞU KARADENİZ: Parçalı çok bulutlu, aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Doğu Karadeniz ile Ordu çevrelerinde kuvvetli olmak üzere, genellikle yağmur ve sağanak, akşam saatlerinden itibaren Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde olması öngörülüyor.
DOĞU ANADOLU: Parçalı ve çok bulutlu, kuzey ve doğusunun yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; yağmur ve sağanak, bölgenin kuzeydoğusunun yükseklerinde karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde olması bekleniyor.
GÜNEYDOĞU ANADOLU: Parçalı yer yer çok bulutlu, Siirt çevrelerinin kısa süreli sağanak ve yer yer gökgürültülü yağışlı.
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)