BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaPara PiyasaHepsiburada üst yönetiminde önemli atama----

Hepsiburada üst yönetiminde önemli atama

Hepsiburada üst yönetiminde önemli atama
27 Şubat 2024 - 22:05 www.finansgundem.com

Hepsiburada’da Lojistik Grubu CEO’luğu görevine Mart sonu itibarıyla Hakan Karadoğan gelecek

Hepsiburada, bugün yaptığı açıklamayla 25 Mart 2024 itibarıyla Lojistik Grubu CEO’luğu görevine Hakan Karadoğan’ın atandığını duyurdu. Üretim, tedarik zinciri yönetimi ve lojistik konularında 30 yıllık küresel ve yerel deneyime sahip olan Hakan Karadoğan son 6 yıldır Amazon Türkiye Operasyonlar Genel Müdürü görevini yürütüyordu. Karadoğan Hepsiburada operasyon ve şirketin kargo taşımacılığı hizmeti veren HepsiJET’in sorumluluklarını, hali hazırda bu görevi yürütmekte olan ve görevinden ayrılma kararı alan Operasyon Grup Başkanı Mehmethan Yallagöz’den devralacak. Karadoğan ayrıca Hepsiburada’nın B2B müşterilerine depolamadan, sipariş karşılamaya, paketlemeden hızlı teslimata kadar uçtan uca lojistik çözümler sunan ve 7/24 hizmet sağlayan tüm lojistik şirket ve süreçlerinin liderliğini de üstlenecek.

Hepsiburada CEO'su Nilhan Onal Gökçetekin, atamayla ilgili yaptığı açıklamada "Hakan Karadoğan Hepsiburada'nın güçlü lojistik operasyonlarını, depolamadan sipariş karşılama ve teslimata kadar tüm lojistik süreçlerde verdiğimiz B2B hizmetlerimizi daha da güçlendirerek büyüme yolculuğumuza liderlik edecek. Hepsiburada olarak son 1 yıl içerisinde, e-ticaret yapmak isteyen şirketlere anahtar teslimi lojistik ve fintech hizmetleri sunma stratejimiz çerçevesinde çok önemli adımlar attık. Hakan’ın liderliğiyle bu atılımımızı daha da güçlendirerek sektörümüzde fark yaratan çözümler geliştirmeye devam edeceğiz.

Hakan’ın küresel ve yerel deneyiminin, lojistik şirketlerimizin daha ileri bir noktaya taşınmasına, büyüme potansiyelimizi güçlendirme ve şirketlere sunduğumuz anahtar teslim lojistik hizmetlerimizi ölçeklendirme stratejilerimize büyük katkılar sağlayacağına yürekten inanıyorum. Kendisine ‘E-ticaretin milli takımına hoş geldin’ demekten mutluluk duyuyorum.

Bu vesileyle Mehmethan Yallagöz’e de Hepsiburada’nın operasyonlarını şekillendirdiği, teslimat süreçlerinde üstün deneyim sağladığı, HepsiJET’in büyümesine kıymetli katkılarda bulunduğu ve Hepsiburada ekiplerine kattıkları için çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Hakan Karadoğan kimdir?

Hakan Karadoğan, lisans derecesini 1995 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden aldı. Kariyerine Areva T&D Türkiye’de başlayan Karadoğan; Alstom Grid ve General Electric Grid Solutions’ta çeşitli üst düzey pozisyonlarda yer aldı. General Electric deneyimi içinde altı sene Üretim Hattı Genel Müdürü olarak Çin’de çalıştı. 30 yıllık kariyeri boyunca mühendislik, üretim, tedarik zinciri yönetimi ve lojistik gibi alanlarda küresel ve yerel liderlik görevlerinde bulunan Karadoğan, 2018 yılı Ocak ayından bu yana Amazon Türkiye bünyesinde Operasyonlar Genel Müdürü göreviyle Amazon’un Türkiye operasyonlarının kurulması sürecinde çeşitli sorumluluklar üstlendi.

Hepsiburada ve Yapı Kredi’den alışverişe yeni bir boyut: “Hepsiburada Premium Worldcard”

 

Hepsiburada, 6. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı'nda gençlere yapay zekâ eğitimi verdi

 

Hepsiburada'dan deprem bölgesinde '11 Şubat' etkinliği

 

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)