BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaGündemErdoğan'dan dikkat çeken Özgür Özel açıklaması: Kapımız açık----

Erdoğan'dan dikkat çeken Özgür Özel açıklaması: Kapımız açık

Erdoğan'dan dikkat çeken Özgür Özel açıklaması: Kapımız açık
16 Nisan 2024 - 22:21 www.finansgundem.com

Erdoğan "CHP’nin Genel Başkanı Sayın Özel’e kapımız açık. Ele alacağımız konu başlıklarımız çok, ziyarete geldikleri anda oturur konuşuruz" açıklamasında bulundu

Kabine sonrasında basın mensuplarıyla sohbet eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile ilgili dikkat çeken bir açıklama geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP Lideri Özgür Özel'e açık çağrıdan, Irak ziyaretine, öğretmen atamalarından Rus Lider Putin'in Türkiye ziyaretine değin birçok alanda önemli açıklamalarda bulundu.

Erdoğan açıklamasında "CHP’nin Genel Başkanı Sayın Özgür Özel’e kapımız açık. Ele alacağımız konu başlıklarımız çok, ziyarete geldikleri anda oturur konuşuruz" ifadelerini kullandı.

İşte Erdoğan'ın açıklamalarından satır başlıkları:

"ERBİL'İ DE ZİYARET EDEBİLİRİZ"

Özellikle Irak tarafı bizim bu ziyaretimize çok önem veriyor. Bu ziyaretle birlikte Türkiye ve Irak olarak münasebetlerimizi farklı bir zemine oturtacağız. Ziyaretimizin gündem başlıklarının en önemlilerinden biri de su meselesi. Su konusunda bizden bazı talepleri oldu, bu konuları çalışıyoruz. Bu konuyu onlarla çözmenin gayreti içinde olacağız. Onlar da zaten bu işi çözelim istiyorlar. Adımlarımızı bu istikamette atacağız. Bir de Türkiye’ye doğalgaz ve petrol akışı konuları var onları da ele almanın gayreti içerisinde olacağız. Bağdat ziyaretimizin ardından dönüşte Erbil’e de bir ziyaret yapabiliriz, oradaki yetkililerle de görüşmeler yapabiliriz. Arkadaşlarımız bu konu ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor.

"PUTİN'İN ZİYARETİ NETLEŞECEK"

Sayın Putin ile sık sık telefon görüşmeleri gerçekleştiriyoruz. Türkiye ziyareti ile ilgili henüz tarih netleşmedi. Bu konu da inanıyorum ki en kısa sürede netleşecektir.

"SAYIN ÖZEL'E KAPIMIZ AÇIK"

CHP’nin Genel Başkanı Sayın Özel’e kapımız açık. Ele alacağımız konu başlıklarımız çok, ziyarete geldikleri anda oturur konuşuruz.

ÖĞRETMEN ATAMALARI

Öğretmen atamaları fazla uzamayacak yakında bir miktar atama yapacağız. Ancak şimdi rakam vermek doğru olmaz Milli Eğitim Bakanımız konuyu çalışıyor.

Erdoğan: Dünyanın en büyük 11. ekonomisiyiz

 

Özgür Özel: Ekonomide de her gün daha kötüye gidiyoruz

 

Özgür Özel'den Hatay için “tam kanunsuzluk” başvurusu