BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaGündemCumhurbaşkanı Erdoğan 3 ülkeyi ziyaret edecek----

Cumhurbaşkanı Erdoğan 3 ülkeyi ziyaret edecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan 3 ülkeyi ziyaret edecek
27 Kasım 2018 - 16:05 www.finansgundem.com

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arjantin, Paraguay ve Venezuella'yı ziyaret edecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Kasım-1 Aralık 2018 tarihlerinde Arjantin’in ev sahipliğinde gerçekleştirilecek G20 Liderler Zirvesi’ne iştirak edecek, 2-3 Aralık 2018 tarihlerinde de Paraguay ve Venezuela’ya ziyaret gerçekleştirecek.

Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamaya göre, G20 Zirvesi, küresel gündemin başlıca konuları arasında yer alan sürdürülebilir, dengeli ve kapsayıcı büyüme hedefine ulaşmak amacıyla yürütülen çalışmaların gözden geçirilmesi, uluslararası ticaret, kalkınma, istihdam, sağlık, dijitalleşmenin ekonomik ve sosyal etkileri, iklim değişikliği ile terörizm ve göç gibi konuların ele alınmasına imkân tanıyacak.

Açıklamada şu bilgiler verildi:

"Cumhurbaşkanımızın bu vesileyle Zirve katılımcısı bazı ülke liderleri ve uluslararası örgüt temsilcileriyle ikili görüşmeler gerçekleştirmeleri öngörülmektedir. Buenos Aires’deki G20 Liderler Zirvesi’ni takiben Sayın Cumhurbaşkanımız, 2-3 Aralık 2018 tarihlerinde Paraguay ve Venezuela’ya resmi ziyarette bulunacaklardır. Sözkonusu ziyaretler, ülkemizden Paraguay ve Venezuela’ya Cumhurbaşkanı düzeyindeki ilk ziyaret olma özelliğini taşımaktadır.

Paraguay ve Venezuela ziyaretleri sırasında anılan ülkelerle ikili, bölgesel ve uluslararası gündemdeki konuların ele alınması ve ikili ilişkilerimizin daha ileri taşınmasına imkân verecek çeşitli anlaşmalar imzalanması öngörülmektedir."

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)