BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaYaşam-MagazinBugüne dikkat: İstanbul ve birçok ile kuvvetli sağanak uyarısı!----

Bugüne dikkat: İstanbul ve birçok ile kuvvetli sağanak uyarısı!

Bugüne dikkat: İstanbul ve birçok ile kuvvetli sağanak uyarısı!
22 Eylül 2022 - 09:00 www.finansgundem.com

Meteoroloji'den gelen son verilere göre bugün yurtta adeta mevsim değişecek. Birçok kentte sıcaklıkların hızla düşmesi beklenirken yurdun büyük bölümünde sağanak yağış etkisini gösterecek. Gelecek hafta başında sıcak günler geri dönecek.


Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yayınladığı hava durumu tahminlerine göre bugün Türkiye’nin büyük çoğunluğunda sağanak yağış görülecek. Yağışlarla beraber sıcaklıklar hissedilir derecede düşerken sonbahar kendini tam anlamıyla hissettirecek.

Doğu Anadolu’da gece saatlerinde sıcaklıklar 10 derecenin altına inecek, İstanbul’da ise en düşük sıcaklık 13 derece olarak ölçülecek. Hava sıcaklıklarının gelecek hafta başında yükselişe geçmesi bekleniyor.

SAĞANAK YAĞIŞ BAZI ŞEHİRLERDE KUVVETLENECEK

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara’nın kuzey ve doğusu, Karadeniz, (Eskişehir hariç) İç Anadolu, Doğu Akdeniz, Doğu Anadolu ile Antalya, Gaziantep, Kilis, Batman ve Siirt çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Yağışların; Marmara’nın doğusu, (Sinop hariç) Karadeniz kıyıları, Karabük, Kastamonu, Sivas, Adana ve Osmaniye çevreleri ile Kırklareli’nin kıyı kesimleri, Tokat ve Kayseri’nin doğu ilçeleri, Hatay kıyıları ve Kahramanmaraş’ın batı kesimlerinde yerel kuvvetli olması bekleniyor.

BUGÜN HAVA NASIL OLACAK?

MARMARA

Parçalı ve çok bulutlu, Çanakkale ve Edirne çevrelerinin bu akşam saatlerinde, bölgenin doğusu ile Kırklareli, Tekirdağ ve Balıkesir çevrelerinin bu akşam ve bugün (Perşembe) aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Bursa ve Yalova çevreleri ile Kırklareli kıyılarında yerel kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın; kuzeyli yönlerden kuvvetli (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor.

EDİRNE 10°C, 19°C
Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde sağanak yağışlı

İSTANBUL 13°C, 18°C
Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bugün (Perşembe) yerel kuvvetli olması bekleniyor.

KIRKLARELİ 10°C, 19°C
Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bugün (Perşembe) kıyılarında yerel kuvvetli olması bekleniyor.

KOCAELİ 14°C, 18°C
Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bugün (Perşembe) yerel kuvvetli olması bekleniyor.

EGE

Parçalı bulutlu, bugün (Perşembe) öğleden itibaren bölgenin iç kesimlerinin çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; Kuzey Ege kıyılarında kuzeyli yönlerden kuvvetli (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor.

AFYONKARAHİSAR 8°C, 18°C
Parçalı ve çok bulutlu

DENİZLİ 16°C, 24°C
Parçalı bulutlu

İZMİR 18°C, 23°C
Parçalı ve az bulutlu

MUĞLA 13°C, 23°C
Parçalı ve az bulutlu

AKDENİZ

Parçalı ve çok bulutlu, Orta ve Doğu Akdeniz ile Antalya çevrelerinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bugün (Perşembe) öğleden sonra Osmaniye, Hatay kıyıları, Adana'nın kuzey ve doğusu ile Kahramanmaraş'ın batı ilçelerinde yerel kuvvetli olması bekleniyor. Rüzgarın; Doğu Akdeniz kıyılarında güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor.

ADANA 18°C, 29°C
Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bugün (Perşembe) öğleden sonra kuzey ve doğu ilçelerinde yerel kuvvetli olması bekleniyor.

ANTALYA 21°C, 27°C
Parçalı ve çok bulutlu, bugün (Perşembe) aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

HATAY 20°C, 27°C
Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bugün (Perşembe) öğleden sonra kıyı ilçelerinde yerel kuvvetli olması bekleniyor.

ISPARTA 11°C, 26°C
Parçalı ve çok bulutlu

İÇ ANADOLU

Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Sivas çevreleri ile bugün (Perşembe) öğleden sonra Yozgat ve Kayseri'nin doğu ilçelerinde yerel kuvvetli olması bekleniyor.

ANKARA 12°C, 20°C
Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ÇANKIRI 11°C, 21°C
Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ESKİŞEHİR 8°C, 18°C
Parçalı ve çok bulutlu, kuzey çevreleri aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

KONYA 13°C, 26°C
Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatleri ile bugün (Perşembe) öğleden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

BATI KARADENİZ

Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren bölge genelinin aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bugün (Perşembe) öğleden itibaren Düzce, Zonguldak ve Bartın çevreleri ile Kastamonu kıyılarında yerel kuvvetli olması bekleniyor.

BOLU 7°C, 15°C
Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren aralıklı sağanak yağışlı

DÜZCE 12°C, 19°C
Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bugün (Perşembe) öğleden itibaren yerel kuvvetli olması bekleniyor.

KASTAMONU 10°C, 17°C
Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden itibaren aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bugün (Perşembe) öğleden itibaren kıyı ilçelerinde yerel kuvvetli olması bekleniyor.

SİNOP 17°C, 22°C
Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı

ORTA VE DOĞU KARADENİZ

Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Doğu Karadeniz ile Samsun'un doğusu, Ordu ve Tokat çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

AMASYA 15°C, 23°C
Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ARTVİN 17°C, 23°C
Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bu akşam saatlerinde kıyı ilçelerinde yerel kuvvetli olması bekleniyor.

SAMSUN 17°C, 20°C
Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; doğu ilçelerinde yerel kuvvetli olması bekleniyor.

TRABZON 19°C, 22°C
Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; yerel kuvvetli olması bekleniyor.

DOĞU ANADOLU

Parçalı ve çok bulutlu, bölge genelinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; bölgenin güneydoğusunda güneyli yönlerden kuvvetli (30-50 km/saat) esmesi bekleniyor.

ERZURUM 8°C, 21°C
Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

KARS 7°C, 22°C
Parçalı ve çok bulutlu, bugün (Perşembe) öğleden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

MALATYA 12°C, 25°C
Parçalı ve çok bulutlu, bu akşam saatlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

VAN 8°C, 20°C
Parçalı ve çok bulutlu, bugün (Perşembe) sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

GÜNEYDOĞU ANADOLU

Parçalı ve çok bulutlu, Siirt ile bugün (Perşembe) Gaziantep, Kilis ve Batman çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

DİYARBAKIR 14°C, 30°C
Parçalı, yer yer çok bulutlu, kuzey ve doğu çevreleri bugün (Perşembe) sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

GAZİANTEP 16°C, 27°C
Parçalı ve çok bulutlu, bugün (Perşembe) öğleden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

SİİRT 17°C, 27°C
Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı

ŞANLIURFA 20°C, 28°C
Parçalı, yer yer çok bulutlu

Meteoroloji uyardı: Kışlıkları hazırlayın

 

Van Gölü'ndeki çekilmeyle Urartu limanı ortaya çıktı!

 

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)