BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaYaşam-MagazinBodrum'daki eğlence mekanlarından Soma hassasiyeti----

Bodrum'daki eğlence mekanlarından Soma hassasiyeti

Bodrum'daki eğlence mekanlarından Soma hassasiyeti
14 Mayıs 2014 - 23:54 www.finansgundem.com

Bodrum'da işletmeciler, milli yas nedeniyle eğlence merkezilerini 2 günlüğüne kapattı

Gümbet Mahallesi Barlar Sokağı'nda bulunan eğlence merkezlerinin kapılarına, İngilizce ve Türkçe "Soma'da yaşanan üzücü hadiseden dolayı kapılarımızı 2 gün kapattık. Duyarsız kalma", "Hepimizin başı sağolsun" yazılı pankartlar asıldı. Eğlence merkezlerine gelen turistler, Soma'da yaşanan faciayı anlatan işletme sahiplerine destek verdi.

İşletme sahibi Adem Atalar, Soma'da yaşanan acıyı paylaştıklarını ifade ederek, "Bu acıyı yüreğimizde taşıyoruz. Ben ve çalışanlarım ile diğer meslektaşlarım, Gümbet Barlar Sokağı işletmelerimizi geçici olarak kapatma kararı aldık. İki gün kapatıyoruz. Açtığımız zaman ilk günkü cirolarımız ile bu ailelere yarımda bulunmak istiyoruz. Ülkemizin başı sağolsun" dedi.

İşletmeci Zeynel Kılıç da Soma'da yaşanan facianın kendilerini derinden sarstığını belirterek, "Tüm Türkiye gibi bu yasa ortak olduğumuzu belirtip, işletmelerimizi bu yastan dolayı kapatıyoruz. Dün burada 2-3 bine yakın turist vardı. Onlar da bugün acımıza ortak oldu ve bizleri anlayışla karşıladı" diye konuştu.
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)