BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaGündemBinali Yıldırım: Biz de gerekli adımları atacağız----

Binali Yıldırım: Biz de gerekli adımları atacağız

Binali Yıldırım: Biz de gerekli adımları atacağız
24 Mayıs 2021 - 18:54 www.finansgundem.com

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Sedat Peker'in, oğlu Erkam Yıldırım ile ilgili iddialarına ilişkin konuştu.

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, organize suç örgütü kurduğu iddiasıyla hakkında arama ve tutuklama kararı bulunan Sedat Peker'in iddialarına ilişkin yeni bir açıklamada bulundu. Yıldırım, "Gerekli açıklamaları yaptım. Hukuki yollar açık. Biz de gerekli adımları atacağız'' dedi.

Binali Yıldırım, iddialara ilişkin yaptığı ilk açıklamada, "Tümüyle reddediyorum. Bu olsa olsa 'çamur at izi kalsın' türünden bir suçlamadır ama unutmayalım ki çamur atanın önce kendi elleri kirlenir. Oğlum Venezuela'ya gitmiştir. Orada bahsedildiği gibi ocakta, şubatta değil geçen sene aralık ayında gitmiştir. Beraberinde de Kovid ile mücadele amacıyla orada ihtiyaç sahiplerinin tespiti, maske gibi birtakım malzemeler götürüp dağıtmıştır. Ziyaret amacı da bundan ibarettir" demişti.

Sedat Peker'in kardeşi gözaltına alındı

İzmir Barosu'ndan Peker, Ağar, Soylu ve Yıldırım hakkında suç duyurusu

Binali Yıldırım: İftiraları şiddetle reddediyoruz