BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaGündemBahçeli ilk mitinginde hükümeti topa tuttu!----

Bahçeli ilk mitinginde hükümeti topa tuttu!

Bahçeli ilk mitinginde hükümeti topa tuttu!
06 Mayıs 2015 - 13:51 www.finansgundem.com

MHP lideri Bahçeli, genel seçim için ilk mitingini Çankırı'da yaptı. Bahçeli'nin hedefinde Erdoğan'ın "Gönülmde bir parti var" sözleri vardı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 7 Haziran genel seçim öncesi ilk mitingini Çankırı'da yaptı.

İşte Bahçeli’nin konuşmasından satır başları:

Yalan söylediler utanmadılar. Sarayda altın varaklı bardaklardan kana kana içtiler. Pahalı tabaklarda tıka basa yediler. Misafirliğin dibini boyladılar. Çankırı’nın servetini hortumladılar. Bir yanda hazineyi boşalttılar, diğer yanda bana mısın demediler. 17-25 Aralık’ta suçüstü yakalandılar ama darbe dediler. Görevini yapan hakim savcı ve polislere saldırdılar, görevden aldılar, sürgüne ve cezaevine yolladılar. İşler sarpa sarınca, maske düşünce kirli çamaşırlar birer birer dökülünce 12 yıl bir ve beraber olduklarını paralel ilan ettiler. Eğer paralel örgüt varsa bunun sorumlusu AKP’dir. Rüşvet ve yolsuzluk furyası çıkmasaydı paraleli hatırlayan olmayacaktı. Havuzcular deşifre edilmeseydi paralel diye kimse fişlenmeyecekti.

"SEROK AHMET KAÇACAK DELİK ARASIN"

Erdoğan ve doğuştan talihli evladının telefonda haram serveti eritme diyalogları duyulmasaydı paralel imal edilmeyecekti. Montaj derken yüzleri hiç kızarmadı. AKP tarihin en büyük yolsuzluk suçunu işlemiştir. Çalınan sizlerin emeğidir. Çalınan soyulan milli servet Çankırılıların rızkıdır. Soruyorum sizlere, saraydaki tir tir titresin. Serok Ahmet kaçacak delik arasın.

400 milletvekili isteyip, 4 yüzsüz, 4 vicdansız, 4 rüşvetçi eski bakanı görmezden mi gelelim? AKP’ye destek veren kardeşim gel bu harama ortak olma. CHP’ye ve diğer partilere oy vermiş kardeşim gel bu kez Türkiye’nin yanında dur. Hırsıza karşı bizimle yürü Çankırı.

"VAR GÜCÜYLE ÇALIŞIYOR"

17-25 Erdoğan’a icazetli başbakanlık yapan Davutoğlu’na karşı bizimle yürü. Toplumsal onarım için bizimle yürü Çankırı. Vatan ve millet ağır ve ağrılı operasyon geçirmektedir. Geleceğimiz kundaklanmaktadır. Kardeşliğimiz kurcalanmaktadır. Milletimiz kutuplaştırılmaktadır. Kimliğimiz kırpılmaktadır. Umutlarımız karartılmaktadır ve önümüz kapatılmaktadır. Sorumlu ve suçlu AKP’dir. Çıbanın başı, kaçak ve karanlık saraydadır. Erdoğan başkanlık sistemini kabullendirmek için var gücüyle uğraşmaktadır. Erdoğan alenen Türkiye’nin karşısına geçmiştir. Anayasal düzeni yıkmaya azmetmiştir.

"TÜKENMİŞLİĞİ ÖRTBAS ETME ÇABASINDA"

Erdoğan, ben milletin tarafındayım, ama gönlümde de bir parti var sözleriyle tükenmişliğini örtbas etmenin çabasındadır. Bu sözüyle bile AKP'ye işaret etmektedir.

Davutoğlu, bana oy vermeyin başkanlığa oy verin mi diyecektir? Hangi ülkede bir başbakan çıkıp da farklı bir sistem için oy istemiştir?
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)