BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaBankacılıkAnadolubank Renkli Hesap’ın yüzde 48’e varan avantajlı faiz oranlarıyla birikimler kazanca dönüşüyor----

Anadolubank Renkli Hesap’ın yüzde 48’e varan avantajlı faiz oranlarıyla birikimler kazanca dönüşüyor

Anadolubank Renkli Hesap’ın yüzde 48’e varan avantajlı faiz oranlarıyla birikimler kazanca dönüşüyor
27 Şubat 2024 - 11:37 www.finansgundem.com

Görüntülü görüşmeyle Anadolubanklı olan ya da dijital kanallar ve Anadolubank şubelerinden ilk kez Renkli Hesap kullanan müşteriler, birikimlerini avantajlı faiz oranlarıyla değerlendiriyor.

Yenilikçi çözümleri, müşteri odaklı bankacılık anlayışıyla müşterilerinin vazgeçilmez finansal ortağı olma vizyonuyla çalışan Anadolubank, Renkli Hesap ile müşterilerine avantajlı faiz oranlarıyla, vade beklemeden birikim yapma fırsatı sunuyor.

Hoş Geldin Faizi ile 90 gün boyunca avantajlı faiz oranı

Müşteri deneyimini daima merkezine alan Anadolubank, Renkli Hesap açılışlarında 90 gün boyunca sunduğu ‘’Hoş Geldin Faizi’’ ile müşterilerini avantajlı Faiz oranlarıyla buluşturuyor. Anadolubank Mobil, İnternet Şube ya da Anadolubank Şubeleri üzerinden yapılan ilk Renkli Hesap açılışlarında, birikimler ilk kullanıma özel “Hoş Geldin Faizi”nin ayrıcalığıyla değerleniyor. Üstelik görüntülü görüşmeyle Anadolubanklı olanların birikimleri yüzde 48 faiz oranıyla değerleniyor. Detaylı bilgiye anadolubank.com.tr web sitesinden ulaşılabiliyor. 90 gün boyunca avantajlı faiz oranlarından faydalanan Anadolubank müşterileri faiz oranlarında artış olması durumunda bu artıştan da faydalanabiliyor. Ayrıca avantajlı ‘’Hoşgeldin Faizi’’ Renkli Hesap açılışında değil, hesaba bakiye gönderildiği gün başlıyor.

7 ayrı para biriminde birikim seçeneği

Renkli Hesap, müşterilerine Türk Lirası, Amerikan Doları, Euro, İngiliz Sterlini ve İsviçre Frangı ile altın ve gümüş cinsinden, yani 7 ayrı döviz ve kıymetli maden seçeneğiyle birikim yapma olanağı sunuyor. Bu olanağı sunan tek mevduat ürünü olan Renkli Hesap ile 5 milyon TL’ye kadar hesap açılabiliyor. Renkli Hesap açan Anadolubank müşterileri, her döviz cinsi için ayrı ayrı Hoş Geldin Faizi’nden faydalanabiliyor.

Vadelinin kazancı, vadesizin rahatlığı bir arada

Renkli Hesap; avantajlı gecelik faiz oranlarıyla birikim yapan, birikim yaparken de parasını dilediği gibi kullanmak isteyen müşterilerine istedikleri zaman, ihtiyaç duydukları tutarda para çekme ve yatırma özgürlüğü sunuyor. Renkli Hesap ile para yatırma ve çekme işlemleri, vade tarihinin beklenmesine gerek kalmadan gerçekleştirilebiliyor. İşlemler sonrasında hesapta kalan bakiye, özel faiz oranları ile gecelik olarak değerlenmeye devam ediyor.

www.anadolubank.com.tr

Anadolubank hakkında:

1997 yılında HABAŞ Grubu tarafından Özelleştirme İdaresi’nden satın alınan Anadolubank, bugün Türk bankacılık sektörünün dinamik ve saygın kurumları arasında yer almaktadır. 3 şubeyle yola çıkan Banka bugün; 100 şubesi, çalışanları ve iş süreçlerini destekleyen bilişim teknolojileri sayesinde büyümeye ve kendini geliştirmeye devam etmektedir. Verimli, kârlı ve sürdürülebilir büyüme stratejisiyle kısa sürede çağdaş bankacılığın tüm gereklerini yerine getirerek etkin bir yapılanmaya kavuşmuş, performans grafiğini sürekli yükseltmeyi başarmıştır. Anadolubank bir Habaş Şirketler Topluluğu iştirakidir.

Anadolubank, Agroexpo 2024’te yerini aldı

 

Anadolubank, “İklim Değişikliği ve Sürdürülebilir Finans” kitabının sponsoru oldu

 

Anadolubank’tan mobil müşterilerine özel kampanya

 

Anadolubank tüm şubelerinde ve Genel Müdürlüğü’nde Cumhuriyet’in 100. Yılı coşkusunu yaşıyor

 

Anadolubank, kripto para platformlarına TL para transferi sunuyor

 

Aktif kârlılıkta Anadolubank’tan başarılı performans

 

YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • T.cihan27 Şubat 2024 13:57

    Yurtdışından yüksek faizle döviz borçlanıyorsunuz neden memleketteki yastık altında bulunan milyarlarca dövize daha makul döviz faizi vererek insanların tasarrufunu degerlendirmiyorsunuz neden gerctk olan verdiğiniz TL faizine kimse güvenmiyor

  • Eko27 Şubat 2024 13:03

    Enflansyon yüzde yüzelli verdiğiniz faiz enflansyonun üç kat altında eksinin eksisi avantaj falan değil yatırılan mevduatın kazanç diyerek tamamen yok olmasıdır gerçek olan versenize dürüstce dövize yüzde beş altı halkın birikimleri gerçek tasarrufa dönüşsün