BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaFinans KulisZiraat ATM’si, Hüseyin Aydın’ın Yeri… Tesadüfün böylesi!----

Ziraat ATM’si, Hüseyin Aydın’ın Yeri… Tesadüfün böylesi!

Ziraat ATM’si, Hüseyin Aydın’ın Yeri… Tesadüfün böylesi!
23 Kasım 2020 - 07:55 www.finansgundem.com

Köyceğiz ile Marmaris arasında, Kızılkaya’da Hüseyin Aydın’ın Yeri tesisini görenler tam geçip gidecekken önündeki Ziraat ATM’sini de fark edince, duruyor, iniyor, soruyor: Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın’ı tanıyor musunuz?

FINANSGUNDEM.COM-KULİS HABER

Yazlıkçılar, tatilciler, güneyin denizini, güneşini sevenler Köyceğiz - Marmaris hattını iyi bilir. Sıcaklar bastırınca en az 6 ay trafiğin hızlı geçtiği bir bölgedir. Gerçi bu sene pandemi nedeniyle önceki yılların yoğunluğu aransa da hayat akıyor. Haliyle seyahatlerde mola anları, biraz dinlenme, biraz atıştırma tesisleri önem kazanıyor.

Ancak Kızılkaya mevkiindeki bir restoran ve önündeki ATM, herkesi şaşırtıyor.

İKİ ‘HÜSEYİN AYDIN’

Çünkü, yolu düşenlerin tabeladaki isim ile ATM’yi aynı kareye sığdırdığı an durduğu bir yer burası. Yorgunluktan değil, meraktan.

Hüseyin Aydın, biliyorsunuz, Ziraat Bankası Genel Müdürü. Kızılkaya’daki Kurufasulye-Pide’ci de Hüseyin Aydın’ın Yeri. Üstelik tesis önündeki ATM de Ziraat Bankası’nın olunca... Herkesin aklına o geliyor…

DURAN, TESİSE GİRİP SORUYOR

Finans dünyasına yakın olanlar, banka müşterileri, ‘bu kadar rastlantı fazla’ diyenler, hemen arabayı park ediyor, restorandan içeri giriyor, soruyor. “Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın’ı tanıyor musunuz, bir bağlantınız var mı?”. Tabi ki beklenmeyen değil beklenen, “Hayır, tanımıyoruz. Hiçbir ilişkimiz yok” yanıtı geliyor.

TAM İSABET Mİ, TESADÜF MÜ?

Ayaküstü mini sohbetin ardından kimi yola devam ediyor, kimi oturup biraz keyif yapıyor, ama kafalarda hep aynı soru dolaşıyor. Bu noktaya Ziraat Bankası ATM’si kurma fikri nereden çıktı? Hüseyin Aydın’ın Yeri’ni gören, beğenen bir şube müdüründen mi? Yoksa, Ziraat ATM’li noktaya işletmeci Hüseyin Aydın’ın mekan açmasıyla yaşanan bir tesadüf mü?

Antalya'da sahiller doldu taştı

YORUMLAR (3)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • AHMET07 Şubat 2021 10:42

    mutlaka o yer ziraat bankası genel müdürünün ola bilir belkide arazi onundur bankamatikte  gelsin işler iyi olsun demiştir cünkü zıraat bankasındaki yonetim kurulu uyeleri köse hem bakan  emeklisi  maaşı alıyor hemde yönetim kurulu maaşı ziraat ve vakıfda  allah milletin yardımcısı olsun bu dünyanın öbür dünyası var 

  • ne olacak29 Kasım 2020 00:27

    geçerken adını görmüştür kıyak olsun diye atm koymuştur.veya şube müdürünün uyanıklığı diyelim :)

  • Ömer Vanlı23 Kasım 2020 16:46

    Tesadüftür