BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaGündem‘YOTEL İstanbul Havalimanı’ 30 Mart’ta kapılarını açıyor----

‘YOTEL İstanbul Havalimanı’ 30 Mart’ta kapılarını açıyor

‘YOTEL İstanbul Havalimanı’ 30 Mart’ta kapılarını açıyor
17 Şubat 2019 - 11:21 www.finansgundem.com

Havalimanı ve şehir otelciliği markalarından YOTEL’in, Türkiye’ye adım attığı ilk işletmesi İstanbul Havalimanı’nda kapılarını açıyor

Bütün fazları tamamlandığında dünyanın en büyüğü olacak İstanbul Havalimanı’nda açılacak otel de dünyanın en büyük havalimanı otellerinden olacak..30 Mart tarihinde açılışı yapılacak otelde toplam 451 oda yer alıyor.

YOTEL İstanbul Havalimanı Genel Müdürü Bora Göymen, İngiliz merkezli Yotel’in yatırımları arasındaki havalimanı otellerinden de en büyüğünün İstanbul Havalimanı’nda açılacak Yotel olduğunu söyledi.

Göymen, “8 otelimiz var. 2021’e kadar 30 otel, 2023’te ise toplamda 60 otel planlamamız var. Geçen hafta açılan San Francisco’nun yanı sıra Singapur Changi Havalimanı’ndaki YotelAIR ve Londra Clerkenwell, Dubai, Edinburgh, Miami ve Amsterdam’da da yeni şehir otelleri yatırımları var. Yatırımlarımızı 2014’teki yeni yapılanmadan sonra hızlandırdık. Oteli, havalimanı yatırımcısı İGA yaptı. Bizim 15 yıllık işletme sözleşmemiz var” dedi.

Terminalin iki ayrı kısımda, toplamda 451 oda ile hizmet verecek olan YotelAIR ve Yotel İstanbul Havalimanı ile Türkiye’ye giriş yaptıklarını hatırlatan Göymen, “AIR” konseptinin havalimanı otelleri, Yotel’in şehir otelleri, YotelPAD’in ise uzun süreli kalışlar için planlandığını söyledi.

Göymen, “Küresel projeler devam ederken Türkiye’de de yeni lokasyonlara girmeyi hedefliyoruz. Tatil bölgesi olarak Bodrum’da da olabiliriz” dedi. Otellerinde ‘ulaşılabilir lüks’ kavramıyla hareket ettiklerini anlatan Göymen, ayrıca gelişen tüm teknolojik gelişmeleri de müşterilerine sunduklarını söyledi.

Yeni yerler bakıyor

Minimum 4 saatten başlayan konaklama imkânı da sunulacak otelde, bu kapsamda konaklama fiyatı en düşük 70 Euro olacak.

Fiyatın arz talep dengesine göre değişiklik göstereceğini anlatan Göymen, saatlik konaklama imkanı sayesinde otelin 2. yılında yüzde 150 doluluk hedeflediğini dile getirdi.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)