Yazdır

Loto'dan 9.9 milyon euro kazanan Türk parayı nereye harcadı?

Tarih: 20 Nisan 2024 - 16:43

Loto'dan 9.9 milyon euro ikramiye kazanan Yıldırım'ın 7 evi, 500 bin euroluk mücevherleri ve lüks arabaları var.

Almanya'da lotodan 9 milyon 927 bin 511 euro 60 cent kazanarak adını duyuran Chico lakaplı Kürşat Yıldırım, "Daha 7 milyonum var ama nakitte değil“ dedi. Yıldırım’ın 7 evi olduğu ve bunların 5’ini peşin para ile aldığı aktarıldı. Parasının büyük kısmını emlağa yatırdığını belirten Dortmundlu loto milyoneri, ayrıca mücevherler ve lüks arabalara yatırım gerçekleştirdi.

Sözcü'den Ali Gülen'in haberine göre, Teleschau isimli ajansa konuşan Kürşat Yıldırım, "Sosyal medya da dahil olmak üzere bir çok sektöre girdim. Artık oradan da para kazanıyorum. Etkileyici biri oldum ve büyük şirketlerle bir çok işbirliğim de var" derken, 1,5 yılda yaklaşık 10 milyon eurodan 7 milyona nasıl indiğini detaylı olarak anlatmadı.

Loto milyoneri Türk 1,5 yılda 3 milyon Euro harcadı

LÜKS YAŞAM TUTKUSU

Çiko (Chico) lakaplı Kürşat Yıldırım, para kazandıktan sonra lüks ve gösteriş merakı nedeniyle gündeme gelmişti. Sosyal medyadan bu lüks yaşantıyı da paylaşan Kürşat Yıldırım, kendisiyle röportaj yapmak isteyen gazetecilerden de para talep ediyor.

Yıldırım, Alman lotosundan 2022 sonbaharında büyük ikramiyeyi kazandıktan sonra, hemen Bild Gazetesi’ne başvurmuş ve günlerce yayın yaptırmıştı. Malatya’da bir fıstık bahçesi de alan Yıldırım, halen loto oynamaya devam ediyor.

Lotodan 560 milyon dolar çıktı

 

Loto milyoneri Kürşat para saçıyor

 

Loto milyoneri, banka soyguncusu çıktı

 

Site adresi: https://www.finansgundem.com/haber/lotodan-99-milyon-euro-kazanan-turk-parayi-nereye-harcadi/1794909