BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaBankacılıkYapı Kredi'den Türkiye'de bir ilk: Aç/Kapa Güvenli Evim Sigortası----

Yapı Kredi'den Türkiye'de bir ilk: Aç/Kapa Güvenli Evim Sigortası

Yapı Kredi'den Türkiye'de bir ilk: Aç/Kapa Güvenli Evim Sigortası
08 Aralık 2023 - 12:45 www.finansgundem.com

Müşterilerinin sigorta ve emeklilik ihtiyaçlarını karşılamak adına Yapı Kredi, banka sigortacılığı alanındaki çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Yapı Kredi, “Aç/Kapa Güvenli Evim Sigortası” ürününü müşterilerine sunuyor.

Yapı Kredi'den yapılan açıklamaya göre, Türkiye’de konut sigortaları alanında bir ilk olan ve kullanıcılara ihtiyaçlarına göre poliçeyi durdurup, tekrar başlatma özelliği sunan “Aç/Kapa Güvenli Evim Sigortası” Yapı Kredi Mobil’e özel olarak tasarlandı. Bir konutta meydana gelebilecek deprem dışındaki birçok riske karşı teminat sunan “Aç/Kapa Güvenli Evim Sigortası’na, kiracı veya ev sahibi olmak fark etmeksizin, her iki kullanım durumuna uygun paketlerle sahip olunabiliyor.

Banka sigortacılığı alanında da sınırları kaldırıyoruz

Finansal ihtiyaçlara uzaktan erişimin büyük önem taşıdığı bu dönemde Yapı Kredi olarak, yeni sigorta ve emeklilik ürünleriyle müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ettiklerini belirten Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, şu değerlendirmede bulundu: “Sektöre kazandırdığımız ilklerle, banka sigortacılığı alanında da sınırları kaldırmaya devam ediyoruz. Türkiye’de konut sigortalarında ilk defa hayata geçirilen bir uygulama olan ‘Aç/Kapa Güvenli Evim Sigortası’ sayesinde müşterilerimiz, sahip oldukları sigortaya duydukları ihtiyacın ortadan kalktığını düşündükleri zaman poliçelerini Yapı Kredi Mobil’den tek tıkla iptal edebiliyor. Böylece evin kullanım durumuna, güvenlik ve risk algısına göre müşterilerimiz, poliçenin aktif veya pasif olmasına kolayca karar verebiliyor. Üstelik ‘Türkiye’de sigortasız ev kalmasın’ mottosuyla yola çıkarak, poliçe fiyatını oldukça cazip belirlediğimiz ‘Aç/Kapa Güvenli Evim Sigortası’nda, müşterilerimize ilk ay prim tutarı kadar Worldpuan hediye ediyoruz.”

Yapı Kredi FRWRD ile girişimler Slush'ta dünya sahnesinde

 

Yapı Kredi eurobond ihracını 800 milyon dolara çıkardı

 

Yapı Kredi'den Cumhuriyetin 100. yılında milyonlarca çocuk için 'Yarınlara Kartopu'

 

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)