BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaBankacılıkYapı Kredi’den Ticimax iş birliği ile KOBİ’lere özel 'E-Ticaret Paketleri'----

Yapı Kredi’den Ticimax iş birliği ile KOBİ’lere özel 'E-Ticaret Paketleri'

Yapı Kredi’den Ticimax iş birliği ile KOBİ’lere özel 'E-Ticaret Paketleri'
19 Ekim 2021 - 16:10 www.finansgundem.com

Yapı Kredi, Ticimax iş birliği ile hazırlanan “E-Ticaret Paketleri” aracılığıyla KOBİ’lere e-ticaret sitesi kurulum hizmetleri için destek sunuyor.

Türkiye’nin sınırları kaldıran bankası Yapı Kredi, KOBİ’lere e-ticaret alanında destek olmaya devam ediyor. Sunduğu yenilikçi hizmetlere bir yenisini daha ekleyen Yapı Kredi, Ticimax iş birliği ile hazırlanan “E-Ticaret Paketleri” aracılığıyla KOBİ’lere e-ticaret sitesi kurulum hizmetleri için destek sunuyor.

KOBİ’lere destek olmak için pek çok çalışmaya imza atan bankanın Ticimax ile hazırladığı “E-ticaret Paketleri”, işini e-ticaretle büyütmek isteyen KOBİ’ler için çok sayıda avantaj içeriyor. Eko, Eko Plus, Eko Max ve E-İhracat gibi dört ayrı seçeneğin sunulduğu “E-Ticaret Paketleri” kapsamında KOBİ’ler, e-ticaret sitesi kurulumundan pazaryeri entegrasyonuna, arama motoru optimizasyonundan kargo yönetimine kadar ihtiyaç duyacakları her özelliğe kolayca ulaşabiliyor. 

KOBİ’lere özel sunulan tüm e-ticaret hizmeti ve desteklerine ek olarak, paketten yararlanan Yapı Kredi müşterileri, Sanal POS’ta avantajlı fiyatlardan yararlanmanın yanı sıra 3 ay ertelemeli ve 9 taksit seçeneğine de sahip oluyor.

Son dönemin yükselen trendi e-ticarette var olmak ve buradaki işlerini büyütmek isteyen KOBİ’lere destek sunmaya devam ettiklerini belirten Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Cahit Erdoğan, “Hayatın her alanında dijitalleşmenin etkisini görüyoruz. Birçok işin dijital ortama taşındığı bir dünyada e-ticaret KOBİ’ler için çok önemli fırsatlar sağlıyor. Biz de KOBİ’lerimize her alanda olduğu gibi e-ticarette de destek veriyoruz. “Hizmette Sınır Yoktur” anlayışımızın bir sonucu olarak onlara özel birçok çalışmaya imza atıyoruz. Son olarak Ticimax ile hayata geçirdiğimiz “E-Ticaret Paketleri” ile KOBİ’lerin ihtiyaç duyabilecekleri çok sayıda özelliği bir arada bulmalarına imkan tanıyarak, işlerini kolaylaştırmayı hedefliyoruz. KOBİ bankacılığı alanında öncü bir banka olarak, sunduğumuz destekleri hız kesmeden sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Yapı Kredi'den Mobil Aracım+

Yapı Kredi'den dijitalleşme hamlesi: Fintech şirketi kuruyor

Yapı Kredi'den sürdürülebilirlik bağlantılı repo işlemi

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)