BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaSigorta - BES ve HayatYapı Kredi’den 18 yaş altı için avantajlı BES fırsatı----

Yapı Kredi’den 18 yaş altı için avantajlı BES fırsatı

Yapı Kredi’den 18 yaş altı için avantajlı BES fırsatı
09 Temmuz 2021 - 11:55 www.finansgundem.com

Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Ülgen: 1 Temmuz-30 Eylül tarihleri arasında adına bireysel emeklilik hesabı açılan çocuklar için tamamlayıcı sağlık sigortası ya da modüler sağlık sigortasında yüzde 10 indirim fırsatı sunuyoruz.

Bireysel Emeklilik Kanunu’nda yapılan yeni düzenleme sayesinde 18 yaşından küçük bireyler, Bireysel Emeklilik Sistemi’ne dahil olabiliyor. Bununla birlikte artık Yapı Kredi, Allianz güvencesiyle 18 yaş altı çocuklar için avantajlı bireysel emeklilik fırsatları sunmaya başladı. Bu kapsamda ebeveynler, tüm Yapı Kredi şubelerinden çocukları adına bireysel emeklilik hesabı açabilecek ve çocuklarının geleceği için ek yüzde 25 devlet katkısı desteği ile birikim yapabilecekler.

18 yaş altındaki çocuklarımızın gelecekteki birikimleri, kendilerini geliştirmeleri ve her şeyden önemlisi sağlıklı bir hayat geçirmeleri için yanlarında olduklarını belirten Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, şu değerlendirmede bulundu: ‘‘18 yaş altındaki çocuklarını güvenli bir gelecek için bugünden BES’e dahil eden ebeveynler, çocukları için ek avantajlardan ve “asistans” hizmetlerinden de faydalanabiliyor.

1 Temmuz-30 Eylül tarihleri arasında adına bireysel emeklilik hesabı açılan çocuklar için tamamlayıcı sağlık sigortası ya da modüler sağlık sigortasında yüzde 10 indirim fırsatı sunuyoruz.

Ücretsiz “Asistans” hizmetleriyle, Çocuk Sağlığı Danışma, Pedagog/Psikolog Danışma, Eğitim Koçluğu, Kariyer Koçluğu, Hobi, İndirimli Etüt Merkezleri, Dil Kursları, Kırtasiye, Yayınevi, Yaz-Kış kampları konularında destek oluyoruz. Ayrıca sanat, spor, yaz-kış okulları gibi atölyelerde anlaşmalı kurumlar aracılığıyla yüzde 30’a varan indirim sağlıyoruz. Tüm ebeveynleri, çocukları adına bireysel emeklilik hesabı açmaları için kendilerine en yakın Yapı Kredi şubesine bekliyoruz.’’

Yapı Kredi'ye 'yeşil' finansman

Yapı Kredi ve ÇiçekSepeti’nden KOBİ’lere çok özel avantajlar

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)