BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaBankacılıkVakıfBank BusinessCard’lılara PO’da akaryakıt indirimli----

VakıfBank BusinessCard’lılara PO’da akaryakıt indirimli

VakıfBank BusinessCard’lılara PO’da akaryakıt indirimli
15 Mart 2021 - 13:30 www.finansgundem.com

VakıfBank, farklı sektörlerdeki markalarla yaptığı işbirliklerine Petrol Ofisi’yle devam ediyor. VakıfBank BusinessCard sahipleri, Petrol Ofisi’nden akaryakıtı yüzde 7 indirimli alacak.

VakıfBank, iş dünyasına özel kredi kartı BusinessCard ile sunduğu avantajlara bir yenisini daha ekliyor. VakıfBank ile Petrol Ofisi arasında gerçekleştirilen işbirliğiyle VakıfBank BusinessCard’lılar PO İstasyonlarından akaryakıtı yüzde 7 indirimli alabilecek. İki marka arasındaki anlaşmaya göre VakıfBank BusinessCard sahiplerinin kampanyadan yararlanmaları için kısa bir kayıt sürecini tamamlamaları gerekiyor.

BusinessCard sahiplerine özel indirim

İşbirliğiyle ilgili bilgi veren VakıfBank Genel Müdür Yardımcısı M. Lütfü Çelebi, “Müşterilerimizin taleplerine uygun ürün ve hizmet geliştirmenin yanında marka işbirlikleriyle de ilave avantajlar sunuyoruz. Özellikle son dönemde gıda ve akaryakıt kampanyalarının daha çok tercih edildiğini görüyoruz. Ticari segmentteki müşterilerimize verilecek her desteğin reel ekonomiye katkı sağlayacağını düşünüyoruz. Buradan hareketle marka işbirliklerimizi artırıyoruz. Son olarak Petrol Ofisi’yle gerçekleştirdiğimiz işbirliğiyle VakıfBank BusinessCard sahipleri, PO İstasyonlarından akaryakıtı yüzde 7 indirimli alabilecek. Tüm bu ayrıcalıklı avantajlarımızla sektörde en ileri finansal konforu sunmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Kampanya detayları

VakıfBank BusinessCard sahiplerinin kampanyadan yararlanmaları için kısa bir kayıt işlemi gerçekleştirmeleri gerekiyor. Kampanyadan sadece VakıfBank BusinessCard sahipleri yararlanabilecek, kart başvuruları ise tüm VakıfBank şubeleri aracılığıyla yapılabiliyor.

VakıfBank ‘Hack to the future’ etkinliğine başvurular uzatıldı

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)