BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaBankacılıkTekstilbank'tan 1 milyon TL ikramiye----

Tekstilbank'tan 1 milyon TL ikramiye

Tekstilbank'tan 1 milyon TL ikramiye
14 Mayıs 2015 - 08:56 www.finansgundem.com

Tekstilbank ICBC'ye satış işlemlerinin kolaylaştırılması için yönetim kurulu üyelerinin bir kısmına ikramiye dağıtacak

GSD Holding A.Ş.'nin Tekstilbank'taki hisselerinin ICBC'ye satış sürecinin hızlandırmak için ikramiye dağıtalacağı duyruldu. Yönetim Kurulu Başkanı tarafından seçilecek kişilere bir defaya mahsus olmak üzere 1 milyon TL dağıtılacak.

İşte KAP'a yapılan o açıklama;

Bankamızın ana hissedarı GSD Holding A.Ş.'nin Bankamızda sahip olduğu payının Industrial and Commercial Bank of China (ICBC)'ye satışı işlemine ilişkin olarak GSD Holding ile ICBC arasında imzalanan hisse-alım satım sözleşmesinde öngörüldüğü gibi, Sözleşme kapsamındaki işlemlerin tamamlanması ve geçiş sürecinin kolaylaştırılması amacıyla Yönetim Kurulu Üyeleri arasından Yönetim Kurulu Başkanı tarafından seçilecek kişilere bir defaya mahsus olmak ve dağılımı yine Yönetim Kurulu Başkanı tarafından belirlenmek üzere toplam 1.000.000.- TL ikramiye ödenmesine ve bu Yönetim Kurulu kararının Bankamızın 22.05.2015 tarihinde toplanacak olan Olağanüstü Genel Kurul'un onayına sunulmasına,  karar verilmiştir.
YORUMLAR (3)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)