BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaGündemSüleyman Soylu'dan '1 Mayıs' açıklaması----

Süleyman Soylu'dan '1 Mayıs' açıklaması

Süleyman Soylu'dan '1 Mayıs' açıklaması
30 Nisan 2022 - 15:28 www.finansgundem.com

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 1 Mayıs ile ilgili "Tüm valiliklerimiz gerekli tedbirleri aldılar. İstediğimiz şudur; 1 Mayıs İşçi Bayramı'nın işçilerimizin bayramı olarak kutlanabilmesi, huzur ve güven içinde geçebilmesi" dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gebze'de katıldığı emniyet kemeri denetiminde, gazetecilerin 1 Mayıs İşçi Bayramı ile ilgili sorusu üzerine, "Tüm sendikalarla günler önce görüştük. Tüm valiliklerimiz gerekli tedbirleri aldılar. İstediğimiz şudur; 1 Mayıs İşçi Bayramı'nın işçilerimizin bayramı olarak kutlanabilmesi, huzur ve güven içinde geçebilmesi. Aynı zamanda da bir bayram tadında geçebilmesidir" cevabını verdi. Bunun kendileri için de işçiler için de ülke için de mühim olduğuna işaret eden Soylu, şunları söyledi:

Taksim Meydanı'nda sendikalarımız - onlara da söyledik - saat dilimlendirmeleri de gerçekleştirildi, geçen yıllarda olduğu gibi gidecekler, çelenklerini koyacaklar. Aynı zamanda çeşitli sendikalarımızın çeşitli alanlarda hem kutlamaları hem gösterileri var. Bunların da valiliklerimiz tarafından her bir izni verildi. Şu anda İstanbul'da Maltepe Meydanı, Ankara'da Tandoğan Meydanı, Kocaeli'de Gebze ve İzmit... Yani Türkiye'nin her tarafında, günler öncesinden sendikalarımıza çok güzel değerlendirme yapılarak, bayram şeklinde geçeceğine olan inancımız tamdır.

Soylu, işçilerin bayramını tebrik ederek "Nice 1 Mayıslara huzur, birlik ve kardeşlik içerisinde ve emeğin hakkıyla ulaşılabileceğine inancımız tamdır. Hepimiz çalışıp emeğiyle beraber bizi büyüten annelerin babaların çocuklarıyız. Onun için bu bayram hepimizin bayramı" dedi.

Tazminatını alamayan işçi, belediyenin makam aracını haczettirdi

Güler Sabancı: Derinleşen yoksulluğa tanıklık ettik

Memur-Sen: Açlık sınırı 3.526 TL, yoksulluk sınırı 10.119 TL

Kılıçdaroğlu'ndan TÜİK'in işsizlik rakamlarına tepki

İşsizlik rakamları açıklandı

İYİ Parti'den ekonomik kriz çıkışı!

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)