BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaFinans KulisŞimşek: Varlık Fonu yönetimine henüz maaş verilmiyor----

Şimşek: Varlık Fonu yönetimine henüz maaş verilmiyor

Şimşek: Varlık Fonu yönetimine henüz maaş verilmiyor
24 Eylül 2017 - 09:03 www.finansgundem.com

Başbakan Yardımcısı Şimşek, TVF Genel Kurulu tarafından şirket yönetim kurulu üyelerinin ve genel müdürünün ücret ve huzur hakkı gibi haklarının henüz belirlenmediğini bildirdi.

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, CHP İstanbul Milletvekili Bihlun Tamaylıgil ve CHP Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu’nun soru önergelerini yanıtladı. Şimşek, Alt fonların içeriğinde herhangi bir nakdi ve gayrinakdi varlık bulunmamaktadır. Fon’un organizasyon yapısında yer alan mevcut pozisyonlara ilişkin iyi eğitimli, nitelikli, özel sektör tecrübesi olan ve alanında uzman kişilere yönelik işe alım süreçleri devam etmektedir” dedi.

Mehmet Şimşek şöyle devam etti: “Türkiye Varlık Fonu Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri için satın alınan ya da kiralanan herhangi bir konut yoktur, satın alınan herhangi bir araç yoktur. Şirket faaliyetleri ve ihtiyaçları doğrultusunda piyasa rayiçlerinde motorlu taşıt araçları kiralamaları yapılmıştır.”

YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • türkoğlutürk24 Eylül 2017 13:12

    iktidara geldiğinden beri açtığın tek bir çiklet fabrikası varmı(fabrikadan vazgeçtim.)tam mirasyedisin.satsat ye.babadan kalan mallar.bu arada ampul pil akepe iktidarında üretimden kalkan iki ürün.