BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaBankacılıkŞekerbank'ta ayrılık----

Şekerbank'ta ayrılık

Şekerbank'ta ayrılık
04 Mart 2014 - 18:02 www.finansgundem.com

Şekerbank Genel Müdür Yardımcısı görevinden ayrıldı

Şekerbank'ta Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Tanol Türkoğlu 28.02.2014 tarihi itibarıyla görevinden ayrıldı. Şekerbank'ta Tanol Türkoğlu'nun ayrılmasıyla boşalan koltuğa henüz bir atama yapılmadı. Atanacak isim belirlendiği anda yine finansgundem.com'dan öğrenebilirsiniz.
1967’de İstanbul’da doğan Tanol Türkoğlu, 1989 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. İş hayatına Yapı Kredi Bankası teknoloji firması olan Bilpa A.Ş.’de başlayan Türkoğlu, bankanın Levent’teki genel müdürlük binası ile Şekerpınar’daki operasyon merkezinin altyapı projelerine müteakip son dönemde alternatif dağıtım kanalları projelerini yönetmiş ve bu kapsamda çağrı merkezi, internet bankacılığı kuruluşlarıyla, POS ve ATM altyapı dönüşümleri projelerini gerçekleştirmiştir. 2000 – 2002 yılları arasında İktisat Bankası’nda bilgi işlem koordinatörü olarak görev alan Türkoğlu bu dönemde merkezi operasyon projesini hayata geçirmiştir. Türkoğlu 2002 yılından beri Şekerbank’da CIO olarak görev yapmaktaydı.
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)