BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaBankacılıkŞekerbank üst yönetiminde 3 ayrılık----

Şekerbank üst yönetiminde 3 ayrılık

Şekerbank üst yönetiminde 3 ayrılık
03 Şubat 2016 - 18:12 www.finansgundem.com

Genel Müdür Yardımcılarından Nejat Bilginer ve Feyza Önen görevden istifa etti, Ramazan Karademir emekli oldu.

Şekerbank üst yönetiminde üç ayrılık yaşandı. Genel Müdür Yardımcısı Nejat Bilginer (İnsan Kaynakları) ve Genel Müdür Yardımcısı Feyza Önen (Hazine) istifa ederken,  Genel Müdür Yardımcısı Ramazan Karademir (İç Kontrol ve Risk Yönetimi) emekli oldu. Şekerbank’tan KAP’a gönderilen açıklamada, “Genel Müdür Yardımcılarımızdan Nejat Bilginer ve Feyza Önen istifaen, Ramazan Karademir emekli olarak 01.02.2016 tarihi itibarıyla görevlerinden ayrılmışlardır” denildi.
 
NEJAT BİLGİNER
1951 Yılında doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli özel sektör bankalarında görev aldı. Nisan 2010 tarihinden bu yana Şekerbank T.A.Ş. İnsan Kaynakları, Eğitim ve Organizasyon birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktaydı..
 
FEYZA ÖNEN
1969 yılında doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu. Kariyerine Eximbank’ta başlamış ve çeşitli özel sektör bankalarında görev yaptı. Şekerbank’taki görevine 2004 yılında başladı ve son olarak Fon Yönetimi Grup Müdürü görevinde bulunduktan sonra Kasım 2013’te Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmıştı.
 
RAMAZAN KARADEMİR
1965 yılında doğdu. Ortadoğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun oldu. Şekerbank`taki görevine 1991 yılında Müfettiş Yardımcısı olarak başlayan Karademir, Bankanın çeşitli şube ve birimlerinde görev aldı. Nisan 2006 tarihinden bu yana Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktaydı.
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)