BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaÖdeme SistemleriQNBpay pazarı büyütme vizyonuyla yola çıktı----

QNBpay pazarı büyütme vizyonuyla yola çıktı

QNBpay pazarı büyütme vizyonuyla yola çıktı
26 Haziran 2024 - 12:00 www.finansgundem.com

Finans sektörünün öncü kuruluşlarından QNB Finansbank’ın çatısı altında kurulan QNBpay Ödeme Hizmetleri A.Ş, firmaların ödeme ihtiyaçlarını yepyeni bir perspektifte ve üst düzey müşteri deneyimiyle çözmek üzere TCMB lisansını aldı.

Finans dünyasında teknoloji odaklı yenilikleriyle faaliyet gösteren QNB Finansbank, kendi çatısı altında kurduğu QNBpay Ödeme Hizmetleri A.Ş için TCMB lisansını aldı. Yeni nesil ödeme çözümleriyle sektörde fark yaratmayı hedefleyen QNBpay, şirketlerin ödeme ihtiyaçlarını güvenli, hızlı ve müşteri odaklı bir deneyimle karşılamak amacıyla çıktığı yolda, QNB Finansbank grubu altında faaliyet göstermeye başlayan yepyeni bir fintech kuruluşu olarak hizmet veriyor.

TEKNOLOJİYLE BULUŞAN KULLANICI DENEYİMİ: TEK POS, ÇOK BANKA

QNBpay’in sunduğu servis modeli sayesinde kullanıcılar, kullanım ücreti, aidat ve işlem ücreti gibi ek maliyetlerle uğraşmak zorunda kalmadan, tek bir platform üzerinden tüm bankalarla entegre bir şekilde işlem yapabiliyor, üstelik ödemeleri ertesi gün hesaplarına geçiyor. QNBpay Ödeme Hizmetleri Genel Müdürü Alp Baydar, “Tek pos, çok banka mottosuyla bu değer önermesinin altını çizmek istediklerine vurgu yaparken, ONBpay olarak müşterinin ihtiyaç duyduğu teknolojik ve operasyonel desteği tamamen biz sağlayalım, müşterilerimiz ise tüm kartlara taksit yaparak sadece işlerini büyütmeye odaklansın istiyoruz.” dedi.

Yaklaşık 1 yıldır temsilcilik modeliyle müşterilerine hizmet vermekte olan QNBpay’in müşteri portföyünde daha önce konvansiyonel bankacılık ürünleri kullanmış firmaların yanı sıra şu ana kadar herhangi bir ödeme kuruluşu ile hiç çalışmamış firmalar da bulunuyor. Baydar, hizmet sundukları bu geniş müşteri yelpazesi ile son bir yılda kayda değer bir müşteri adedine ve ciro hacmine ulaştıklarını iletirken, bunun QNBpay’in pazarı büyütme vizyonunun öncü göstergelerinden biri olduğunun altını çizdi.

QNBpay sadece bugünün ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp, geleceğin finansal ekosistemini de inşa etmeyi hedefliyor. Şu anda müşterilerine sanal pos, link pos ve dijital pos hizmetlerini sunan QNBpay, 2024 yılı sonuna kadar yeni birçok ürün ve uygulamayı da hayata geçirmeyi hedefliyor.

QNBpay müşterisi olmak isteyen firmalar www.qnbpay.com.tr üzerinden başvurularını tamamlayarak hemen ödeme almaya başlayabiliyor.

QNB Finansbank ile 2. el araç-alım satımlarında hızlı ödeme devri

 

QNB Finansbank, ‘Çevre Dostu İhtiyaç Kredisi’ni hayata geçirdi

 

QNB Finansbank yeni dönemde ‘Önce insan’ değerine odaklanacak

 

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)