BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaGündemMetin Feyzioğlu adli yıl açılış törenine katılacak----

Metin Feyzioğlu adli yıl açılış törenine katılacak

Metin Feyzioğlu adli yıl açılış törenine katılacak
17 Ağustos 2019 - 12:46 www.finansgundem.com

Türkiye Barolar Birliği, 2 Eylül tarihinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilecek adli yıl açılış töreni için Yargıtay tarafından barolara yapılan daveti kabul ettiklerini açıkladı.

Türkiye Barolar Birliği adli yıl açılış törenine katılacak, Feyzioğlu konuşma yapacak

Türkiye Barolar Birliği, 2 Eylül tarihinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilecek adli yıl açılış töreni için Yargıtay tarafından barolara yapılan daveti kabul etti. Söz konusu daveti, İzmir, İstanbul, Muğla, Antalya, Adana, Aydın, Ordu ve Ankara baroları reddetmişti.

Türkiye Barolar Birliği,  2 Eylül tarihinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirilecek adli yıl açılış töreni için Yargıtay tarafından barolara yapılan daveti kabul ettiklerini açıkladı.

İzmir, İstanbul, Muğla, Antalya, Adana, Aydın, Ordu ve Ankara baroları tarafından geri çevrilen davet için yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: 

"Yargıtay Başkanlığı’nın Adli Yıl Töreni’ne Türkiye Barolar Birliği Başkanı’nı davet etmesi üzerine konu Türkiye Barolar Birliği Yönetim Kurulu’nda tüm yönleriyle görüşülmüştür.  

Türkiye Barolar Birliği Yönetim Kurulu törene katılım sağlanmasına karar vermiştir. 

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu törene katılacak ve eskiden beri gelen geleneğin devamı olarak Yargıtay Başkanı Sayın İsmail Rüştü Cirit ile birlikte Adli Yıl açış konuşmasını yapacaktır.  

Meslektaşlarımızın ve milletimizin beklentisi sorunlarımızın konuşarak çözülmesidir. Bizim de sorunları konuşarak, iletişim kurarak hep birlikte çözebileceğimize inancımız tamdır."

Ankara Barosu da adli yıl açılış töreni davetini reddetti

 

YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Vatandaş17 Ağustos 2019 14:51

    Feyzioğlu kendini bitirdi, bir daha baro başkanlığını rüyada görür.

  • Ryu ken 17 Ağustos 2019 13:12

    Bu şaban oğlu şaban hükümeti ve rte yi eleştiriyordu hatta chp paralelinde bir çizgisi var gibiydi. sonra buna makam verdiler ondan sonra dut yemiş bülbüle döndü birden karşı köşeye geçti. Bunların tek derdi makam mevki. Payına düşeni alamayınca eleştir, alınca kıymetlimisss moduna geçiş.