BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaYaşam-MagazinLiseliler Özyeğin Üniversitesi'nde sorunlara çözüm aradı----

Liseliler Özyeğin Üniversitesi'nde sorunlara çözüm aradı

Liseliler Özyeğin Üniversitesi'nde sorunlara çözüm aradı
29 Haziran 2017 - 11:35 www.finansgundem.com

Özyeğin Üniversitesi tarafından düzenlenen İşletme Fakültesi Kampı'17, lise öğrencilerini dünya ve ülke sorunlarına çözüm aramak üzere üç günlük kampta buluşturdu.

Özyeğin Üniversitesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen İşletme Fakültesi Kampı'17 - "Ne Olacak Bu ... Hali?" etkinliği; ekonomi, şirketler, girişimcilik, pazarlama ve spor konularıyla ilgilenen lise öğrencilerini bir araya getirdi. Üç gün süren kampta dünya ve ülke sorunlarına duyarlı liseli gençler, Özyeğin Üniversitesi İşletme Fakültesi'nin öğretim üyeleriyle beraber farklı alanlardaki problemlere çözüm arayarak deneyim kazandı.

Kampüste üniversite deneyimi

Özyeğin Üniversitesi tarafından, liselerde okuyan 10. 11. ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen "Ne Olacak Bu... Hali?" etkinliğinde öğrenciler, işletme-girişimcilik-pazarlama-ekonomi vb. konularda çalışmalarına devam ederken Özyeğin Üniversitesi yurtlarında ücretsiz olarak konaklayarak hem kampüs imkânlarından yararlandı hem de bir üniversite ortamı deneyimi yaşadı. Kamp çalışmaları sonucunda seçilen takımın üyelerinden bir kişi Özyeğin Üniversitesi Lise Yaz Okulu için yüzde 100, bir kişi yüzde 50 ve bir kişi de yüzde 25'lik burs ile ödüllendirildi.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)