BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaGündemKemal Kılıçdaroğlu ve Ümit Özdağ yarın bir araya gelecek----

Kemal Kılıçdaroğlu ve Ümit Özdağ yarın bir araya gelecek

Kemal Kılıçdaroğlu ve Ümit Özdağ yarın bir araya gelecek
18 Mayıs 2023 - 23:23 www.finansgundem.com

Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci turu öncesinde cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, yarın Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ'la görüşecek.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile bugün telefonda görüştüğünü yarın ise yüz yüze görüşeceklerini açıkladı. İlerleyen günlerde Sinan Oğan, Ümit Özdağ ve Kemal Kılıçdaroğlu üçlü bir görüşme yapacak.

ATA İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, yüzde 5,17 oy almıştı. Cumhurbaşkanı seçiminin ikinci tura kalmasının ardından Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı açısından ATA İttifakı'nın kararı kritik konumda bulunuyor.

'İTTİFAKLARDA MUHATABIMIZ ADAYLARDIR'

ATA İttifakı'nın bileşenlerinden Zafer Partisi'nin Genel Başkanı Ümit Özdağ, Flash Haber TV canlı yayınına katıldı.

Destek şartlarını daha önce açıkladıklarını söyleyen Ümit Özdağ, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin açıklamalarıyla ilgili olarak ise "Bizim muhatabımız değil. Bizim muhatabımız Rece Tayyip Erdoğan, aday olan kişi. Nasıl Millet İttifakı'nda muhatabımız Kemal Bey ise. Biz tek tek herkesi ikna etmek durumunda değiliz. Bu ittifakların adayları onları ikna etmek zorunda" dedi.

Flash Haber Ankara Temsilcisi Fatih Ertürk'ün, Sinan Oğan'ın yarın Kemal Kılıçdaroğlu ile yapacağı görüşme ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la bir görüşme yapılıp yapılmayacağına dair soru üzerine Özdağ, "Yarın ben de görüşeceğim Kemal Bey'le. Bugün görüştük telefonda" diye konuştu.

Özdağ, "Ayrı ayrı mı, birlikte mi görüşeceksiniz" sorusuna "Ayrı ayrı sonra birlikte. Bunların hepsi süreç içinde netleşecek. Önce tek tek sonra birlikte görüşme olur" yanıtını verdi.

Kılıçdaroğlu: En az 1 milyon insan sandık başında olacağız

 

Kılıçdaroğlu: Vatanını seven sandığa gelsin

 

Sinan Oğan: Kararımı 1-2 gün içerisinde açıklayacağım

 

Sinan Oğan'dan seçim değerlendirmesi