BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaGündemİşte Erdoğan'ın Bursa programının iptal nedeni----

İşte Erdoğan'ın Bursa programının iptal nedeni

İşte Erdoğan'ın Bursa programının iptal nedeni
03 Temmuz 2022 - 14:07 www.finansgundem.com

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bursa'da dün gerçekleştirilmesi planlanan etkinlikler iptal edilmişti. AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, iptalin nedenini açıkladı


Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın dün Bursa'da bir miting düzenlemesi ve “Guhem Uzay Havacılık Merkezi'nde Bursa Özel Sektör Yatırımları Toplu Açılışı”, “Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni”, “Gökdere Meydanı'nda Bursa Kamu Yatırımları Toplu Açılış Töreni”ne katılması planlanıyordu.

Ancak Erdoğan’ın Bursa’daki tüm programı iptal edilerek ileri bir tarihe ertelendi. Erdoğan’ın programlarını iptal etmesinin nedeni ise kamuoyunda çok merak edildi.

“SOĞUK ALGINLIĞI NEDENİYLE İLERİ BİR TARİHE ERTELENDİ”

Sözcü'deki habere göre; Konuyla ilgili Bursa’nın yerel televizyonu AS TV’ye bağlanarak açıklama yapan AK Parti Bursa Milletvekili Refik Özen, Erdoğan’ın programı ertelemesinin nedenini şu şekilde açıkladı:

”2019’dan bu yana sayın cumhurbaşkanımızı miting anlamında bir programda ağırlayamamıştık. Arada TOGG’un temel atmasında, şehir hastanesinin açılışında misafir etmiştik ama vatandaşlarımızla bir araya gelme noktasında ciddi bir heyecan oluşmuştu.

O anlamda da gerçekten başta il başkanlığımızın organizasyonunda güzel de bir hazırlık yapıldı. Ama tabi yoğun bir temposu var sayın cumhurbaşkanımızın. NATO zirvesi yoğun geçti. Malum hepimiz takip ettik ve gurur duyduk oradaki mutabakatlardan izlenen süreçlerden.

Akabinde bugün gelen haberle, soğuk algınlığı nedeniyle sayın cumhurbaşkanımızın ileri bir tarihe ertelenmesi söz konusu oldu bugünkü programın. Tabi, sayın cumhurbaşkanımızın sağlığı her şeyden önemli.

Bu anlamda inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşacağını ümit ediyoruz. O çerçevede bu buluşmayı inşallah önümüzdeki günlerde tekrarlama temennisiyle böyle bir süreci yaşamış olduk.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Zarar gören yerler afet bölgesi ilan edildi

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İdam konusu gündeme gelebilir

 

Erdoğan: Asgari Ücret Tespit Komisyonu en ideal seviyeyi belirleyecek