BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaGündemİstanbul'un yeniden sahibini bulması lazım----

İstanbul'un yeniden sahibini bulması lazım

İstanbul'un yeniden sahibini bulması lazım
05 Aralık 2021 - 14:03 www.finansgundem.com

Sapanca'da AK Parti İstanbul İl Başkanlığı 15. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda telefonla katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İstanbul'un 2023 ardından 2024 olmak üzere yeniden sahibini bulması lazım'' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sapanca'da AK Parti İstanbul İl Başkanlığı 15. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda telefonla katılımcılara hitap etti.

"İstanbul bu işin lokomotifi durumunda olmalıdır. Çünkü lokomotif nereye gidiyorsa vagonlar da oraya gider." diyen Erdoğan, "Türkiye'nin şu anda 15 milyon nüfusuyla İstanbul'un 2023 ardından 2024 olmak üzere yeniden sahibini bulması lazım. Bu da AK Parti'dir. Şu anda seçimlerden bu yana İstanbul'da çivi çakılmıyor, ağaç dikilmiyor. 2023 ile birlikte yeniden bir doğuşu yeniden bir dirilişi başta İstanbul olmak üzere kazanmamız ve kazandırmamız lazım. Onun için yükümüz ağır." ifadelerini kullandı.

Erdoğan: Kadınlarımızın sorunlarına çözümler geliştirmeye devam edeceğiz

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitingine tuzak önlendi