BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaBankacılıkING Türkiye müşteri iletişim merkezi’ne birincilik ödülü----

ING Türkiye müşteri iletişim merkezi’ne birincilik ödülü

ING Türkiye müşteri iletişim merkezi’ne birincilik ödülü
30 Kasım 2021 - 14:00 www.finansgundem.com

ING Türkiye, IMI Türkiye İletişim Merkezi Ödülleri 2021 kapsamında kategorisinin “En İyi İletişim Merkezi” olmaya hak kazandı.

Türkiye’nin lider dijital kurumu olma hedefiyle ilerleyen ve müşteri deneyimini stratejisinin merkezine koyan ING Türkiye, IMI Conferences tarafından bu yıl 17’ncisi düzenlenen ve birçok farklı sektörden yoğun katılımla gerçekleştirilen Türkiye İletişim Merkezi Ödülleri 2021 kapsamında kategorisinin en iyisi seçildi. 4 Kasım 2021 tarihinde gerçekleştirilen ödül töreninde ING Türkiye, Müşteri İletişim Merkezi çalışmaları ile “500’den Az Koltuklu En İyi İletişim Merkezi” kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Yücel Ölçer: Mükemmel müşteri deneyimi için robot teknolojileri ve yapay zeka gibi yeni nesil teknolojileri en etkin araçlarımız olarak kullanıyoruz.

Dijital liderlik hedefiyle ilerlediklerini belirten ING Türkiye Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Yücel Ölçer, “Müşteri memnuniyetini stratejimizin merkezinde konumluyor, müşterilerimizi dinleyerek onların ihtiyaçlarına yönelik süreçler tasarlıyoruz. Mükemmel müşteri deneyimi için robot teknolojileri ve yapay zeka gibi yeni nesil teknolojileri en etkin araçlarımız olarak kullanıyoruz. Hizmet seviyemizi ve kalitemizi en üst seviyede tutabilmek amacıyla çalışmalarımızı yürütüyoruz. Müşterilerimizin bize hızlı bir şekilde ulaşabilmeleri için yapay zeka modelleri ile çağrı tahminlemesi yapıyor, yine yapay zeka ile müşterilerimizi ihtiyaçlarını adresleyebilecek en doğru müşteri iletişim danışmanı ile buluşturuyoruz.  Aynı zamanda, robot teknolojileri ile operasyon gerektiren süreçleri hızlıca tamamlıyor ve ihtiyaçları en kısa sürede karşılıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti için aralıksız çalışan ve onların hayatlarına dokunan Müşteri İletişim Merkezi ekibimizin de ayrıca kilit bir rolü bulunuyor. Bu önemli ödülle, mutlu müşteri ve mutlu çalışan deneyimi konusundaki gücümüzü taçlandırmaktan gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

ING Türkiye’den ekonomiye 47.1 milyar TL kaynak, mevduatta büyümeye devam

ING Türkiye’ye globalden CIO transferi

YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • robotik30 Kasım 2021 15:31

    o kadar robotiksınız ki muhatap bulunamıyor. Çalışana önem vermiyoruz bizim için robot önemli diyorsunuz, peki bankayı aldığınızda kaç şube vardı şuan kaç şubeniz var? daha da sorum yok aklı olan bu ile çalışmaz.

  • Brütüs30 Kasım 2021 14:13

    Turuncu faiz ne oldu atamayı bırak nerde insanlara verdiğiniz yatırımlarını koruması için reel getiri sıfırın altında paralarını pul yaptınız yıllardır eski yeni mevduata uyguladığınız etik olmayan saçmalıklarla insanları mağdur duruma soktunuz