BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaBankacılıkHSBC Türkiye’de iki üst düzey atama----

HSBC Türkiye’de iki üst düzey atama

HSBC Türkiye’de iki üst düzey atama
29 Mart 2021 - 10:09 www.finansgundem.com

HSBC Türkiye Kurumsal Bankacılık ve Küresel Bankacılık alanlarında iki üst düzey atama gerçekleşti

Türkiye pazarında büyüme hedeflerine ulaşamayan HSBC Türkiye, Kurumsal Bankacılık ve Küresel Bankacılık faaliyetlerini iki ayrı birim haline getirdi. Kurumsal müşterilerine daha odaklı ve bütüncül çözümler sunmak üzere bu yapıyı oluşturan Banka, Kurumsal Bankacılık ve Küresel Bankacılık faaliyetlerinin yönetimi için iki üst düzey atama gerçekleştirdi.

Bankacılık sektöründe, Kurumsal Bankacılık alanında 20 yılı aşkın deneyimi bulunan ve son olarak HSBC Türkiye Küresel Bankacılık Kıdemli Grup Başkanlığı'nı yürüten Dilek Güleç Salzburg, HSBC Türkiye Küresel Bankacılık'tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Bu kapsamda Salzburg, Çokuluslu Şirketler, Kamu Sektörü ve Finansal Kurumlar Grubu müşterilerine sağlanan Yapılandırılmış Finansman, Yatırım Bankacılığı, Küresel Likidite ve Nakit Yönetimi, Dış Ticaret ve Faktoring ve Sigorta hizmetlerinden sorumlu olacak.

1999 yılından bu yana HSBC Türkiye'de çeşitli üst düzey roller üstlenen ve 2019 yılından bu yana HSBC Türkiye Kurumsal Bankacılık Ülke Grup Başkanlığı'nı yürüten Caner Işlak ise, HSBC Türkiye Kurumsal Bankacılık'tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Işlak, Kurumsal Bankacılık alanında Büyük Kurumsal Şirketler'e Yapılandırılmış Finansman, Yatırım Bankacılığı, Nakit Yönetimi, Dış Ticaret ve Sigorta alanında sağlanan hizmetleri yürütecek.

Kripto paralar birleşerek büyüyor

Ford Otomotiv üretime ara veriyor

BİST 100 endeksi yeni haftada gündemi takip edecek

 

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)