BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaGündemGiresun ile ilgili art arda Cumhurbaşkanlığı kararları----

Giresun ile ilgili art arda Cumhurbaşkanlığı kararları

Giresun ile ilgili art arda Cumhurbaşkanlığı kararları
09 Eylül 2020 - 07:18 www.finansgundem.com

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de Giresun ile ilgili riskli alanlar ve acele kamulaştırma kararları yayımlandı

Giresun'dan meydana gelen sel felaketinin arından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında Giresun İli, Doğankent İlçesi ve Dereli İlçesi, Dereli ve Kuşluhan Mahalleleri Sınırları İçerisinde Bulunan ve Bazı Alanlarla ilgili flaş kararlar yayımlandı. Yayımlanan kararlar arasında acele kamulaştırma kararı ve riskli alanlar aktarıldı.

ACELE KAMULAŞTIRMA KARARI 

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan kararda, "22/8/2020 Tarihinde Meydana Gelen Sel ve Heyelan Nedeniyle Afete Maruz Kalan Giresun İli, Doğankent İlçesinde İhtiyaç Duyulan Konut, Sosyal Donatı, Okul ve İdari Binaların Yapımı Amacıyla Bazı Taşınmazların Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Tarafından Acele Kamulaştırılması'na karar verilmiştir" ifadesi yer aldı. 

RİSKLİ ALAN KARARI

Resmi Gazete'de yer alan Giresun ile ilgili diğer kararda da, Dereli ilçesinde Dereli ile Kuşluhan mahalleleri sınırları içerisinde bulunan bölgelerin riskli alan ilan edildiği bildirildi. 

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)