BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaSigorta - BES ve HayatEsra Öge, Sabancı Ageas Sağlık Sigorta'nın genel müdürlüğüne atandı----

Esra Öge, Sabancı Ageas Sağlık Sigorta'nın genel müdürlüğüne atandı

Esra Öge, Sabancı Ageas Sağlık Sigorta'nın genel müdürlüğüne atandı
18 Ağustos 2022 - 17:38 www.finansgundem.com

Aksigorta’da çeşitli pozisyonlarda görev alan ve son olarak Strateji ve Dijital Kanallar Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Esra Öge, Aksigorta’daki görevinden ayrılarak yeni kurulan Sabancı Ageas Sağlık Sigorta A.Ş. genel müdürlük görevine atandı.

Aksigorta, kendi içinde liderler yetiştirmeye ve yetenekleri üst düzey yönetim rollerinde görevlendirmeye devam ediyor. Bu kapsamda 3 Ağustos 2022 tarihi itibariyle Aksigorta, Sabancı Holding ve Ageas’ın desteği ile kurulan Sabancı Ageas Sağlık Sigorta şirketinin genel müdürlüğüne Esra Öge getirildi.

Lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümü’nde tamamlayan Esra Öge, iş hayatına 2006 yılında Hacı Ömer Sabancı Holding’de risk yönetimi uzmanı olarak başladı. 2010 yılında Aksigorta’ya katılan Öge, stratejik planlama, banka sigortacılığı, pazarlama alanlarında yönetici ve bölüm müdürü pozisyonlarında görev aldı. Ageas ile ortaklık sürecini, strateji ve iş modeli tasarımını, uygulama süreçlerini yöneten Öge, 2018 yılından bu yana Aksigorta Strateji, Dönüşüm ve Dijital Kanallar Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunuyordu. Öge; Aksigorta, Ageas ve Sabancı Holding gelişim programlarına katılımının yanı sıra INSEAD platformunda değer inovasyonu alanında çalışmalar yürüttü.

Cihaz sigortası poliçeleri tüketiciyi mağdur ediyor

Zorunlu trafikte tarifeye şubat itibariyle üçüncü pansuman

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)