BASIN TOPLANTISI - ETKİNLİK - KONFERANS
Basın Daveti Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği 06 Şubat 2020, 09:30

Türkiye Kurumsal Yatırımcı Yöneticileri Derneği (TKYD), 2019 yılında Emeklilik ve Yatırım Fonları performanslarını ve fonlara artan ilgiyi açıklıyor. 06 Şubat 2020...

Tüm Etkinlikleri Göster
BANKA HİSSELERİ
Hisse Fiyat Değişim(%) Piyasa Değeri

E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaBankacılıkDenizBank'tan MTV ödemelerine 3 taksit ----

DenizBank'tan MTV ödemelerine 3 taksit

DenizBank'tan MTV ödemelerine 3 taksit
13 Ocak 2020 - 11:34 www.finansgundem.com

DenizBank “Motorlu Taşıtlar Vergisi” ve “Trafik Para Cezası” ödemelerini DenizBonus Bireysel Kredi Kartları ve Business Kredi Kartları ile ödeyen müşterilerine ücretsiz ve faizsiz 3 taksit imkanı sunuyor.

DenizBank'tan MTV ödemelerine 3 taksit, DenizKartım uygulamasına özel 6 taksit avantajı
DenizBank, 01 Ocak – 31 Ocak 2020 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini DenizBonus Bireysel Kredi Kartları ve Business Kredi Kartları ile gerçekleştiren müşterilerine, faizsiz ve ücretsiz 3 taksit imkanı sunuyor.

DenizBank kart müşterileri, her türlü kampanyayı takip edebildikleri ve kart işlemlerini cep telefonları üzerinden kolayca yapabildikleri “DenizKartım” uygulamasından da faizsiz ve ücretsiz 6 taksit fırsatından faydalanabilecek

DenizBank yenilikçi çalışmaları ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Banka bu kapsamda hizmete aldığı son kampanyası ile 01 Ocak – 31 Ocak 2020 tarihleri arasında “Motorlu Taşıtlar Vergisi” ve “Trafik Para Cezası” ödemelerini DenizBonus Bireysel Kredi Kartları ve Business Kredi Kartları ile ödeyen müşterilerine ücretsiz ve faizsiz 3 taksit imkanı; DenizKartım uygulamasını tercih eden kullanıcılara ise 6 taksit fırsatı sunuyor.

DenizBanklılar, 3 taksit imkanından MobilDeniz Bankacılık uygulaması ile birlikte İnternet Bankacılığı, DenizBank şubeleri, ATM’leri, DenizBank İletişim Merkezi ve gib.gov.tr aracılığı ile yapacağı ödemelerde de yararlanabiliyor.

“Müşteri ihtiyacından yola çıkan hizmet modelleri üretiyoruz”

Yeni yılın ilk ayında hayata geçirdikleri kampanya ile müşterilerine yenilikçi çözümler sunmayı hedeflediklerini ifade eden DenizBank Ödeme Sistemleri ve Şube Dışı Kanallar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran şöyle konuştu: "Gerçek ihtiyaçlarından yola çıktığımız müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak hedefiyle tüm kanallardan yeni hizmet modelleri üretmeye odaklanıyoruz. Bu çerçevede MTV ve trafik cezası ödemelerinin, DenizBonus Bireysel Kredi Kartları ve Business Kredi Kartları ile 31 Ocak 2020 tarihine kadar ücretsiz ve faizsiz 3 taksitle rahatça ödenmesini sağlıyoruz. DenizKartım uygulamasından yapılan ödemeler için ise ücretsiz ve faizsiz tam 6 taksit fırsatı sunuyoruz. Müşteri memnuniyetine odaklı hizmetler ve kampanyalar ile kart pazarındaki etkinliğimizi arttırmaya devam edeceğiz".

ETİKETLER :
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)